Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Filip Susmanek/Galeria Wnętrz Domar.

Fot. Filip Susmanek/Galeria Wnętrz Domar.
  • Autor: Justyna Łotowska
  • 13 maj 2014 16:02

Design udomowiony 2014 – design do kupienia

Galeria Wnętrz Domar po raz kolejny zaprasza mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska na spotkanie z dobrym polskim designem.

Już 12 czerwca podczas inaugurującej tegoroczna edycję Nocy z designem będzie można zobaczyć dwie wystawy. „Dobry Design” to najciekawsze nowe produkty ze sfery wyposażenia wnętrz wytypowane przez eksperckie jury spośród rynkowych nowości. Z kolei na „Designie półkowym” zobaczymy przykłady dobrej polskiej żywności, kosmetyków, artykułów AGD oraz innych produktów powszechnie dostępnych w polskich sklepach. Towarzyszyć im będzie kilka pomniejszych ekspozycji: m.in. prezentacja efektów Programu Edukacyjno-Projektowego Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, wystawa projektów mebli studentów Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Wrocławskiej ASP, wystawa inicjatywy nowymodel.org. Jak co roku planowane są też warsztaty, wykłady i spotkania dla dorosłych i dla dzieci.

Ponadto tradycyjnie już obecne na terenie galerii marki zaprezentują swoje najciekawsze, nowe propozycje. Design udomowiony 2014 potrwa od 12 do 30 czerwca. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA