Fot. Filip Susmanek/Galeria Wnętrz Domar.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Fot. Filip Susmanek/Galeria Wnętrz Domar.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
13 maj 2014 16:02

Design udomowiony 2014 – design do kupienia

Galeria Wnętrz Domar po raz kolejny zaprasza mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska na spotkanie z dobrym polskim designem.

Już 12 czerwca podczas inaugurującej tegoroczna edycję Nocy z designem będzie można zobaczyć dwie wystawy. „Dobry Design” to najciekawsze nowe produkty ze sfery wyposażenia wnętrz wytypowane przez eksperckie jury spośród rynkowych nowości. Z kolei na „Designie półkowym” zobaczymy przykłady dobrej polskiej żywności, kosmetyków, artykułów AGD oraz innych produktów powszechnie dostępnych w polskich sklepach. Towarzyszyć im będzie kilka pomniejszych ekspozycji: m.in. prezentacja efektów Programu Edukacyjno-Projektowego Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, wystawa projektów mebli studentów Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Wrocławskiej ASP, wystawa inicjatywy nowymodel.org. Jak co roku planowane są też warsztaty, wykłady i spotkania dla dorosłych i dla dzieci.

Ponadto tradycyjnie już obecne na terenie galerii marki zaprezentują swoje najciekawsze, nowe propozycje. Design udomowiony 2014 potrwa od 12 do 30 czerwca. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH