• Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
25 cze 2009 10:21

Dizajn udomowiony w Galerii Wnętrz Domar

Od 18 czerwca 2009 roku we wrocławskiej Galerii Wnętrz Domar można obejrzeć wystawę dizajnerskich nowości w dziedzinie wyposażenia wnętrz i poznać sylwetki ich projektantów.

We wrocławskiej Galerii Wnętrz Domar 18 czerwca 2009 r. rozpoczęło się wyjątkowe spotkanie z polskim wzornictwem. Pod hasłem „Dizajn udomowiony” mamy okazję obejrzeć wystawę najciekawszych dizajnerskich nowości w dziedzinie wyposażenia wnętrz i poznać sylwetki ich projektantów. Również na poszczególnych firmowych ekspozycjach znajdziemy specjalnie oznakowane nowe, a także wyróżniające się atrakcyjnym wzornictwem produkty. Kolejny element akcji to butik młodych projektantów – miejsce, gdzie można obejrzeć i kupić propozycje polskich marek projektanckich. Akcja potrwa do 15 lipca 2009 r.

Galeria Wnętrz Domar dzięki akcji „Dizajn udomowiony” chce przekonać swoich klientów, że dobre polskie wzornictwo jest atrakcyjne i przystępne, że nie są to żadne tajemnicze obiekty, tylko produkty, które można znaleźć w polskich sklepach, kupić, używać ich we własnym domu, cieszyć się ich urodą. Dlatego na ekspozycję „Dizajn udomowiony” trafiły polskie dizajnerskie produkty, wybrane z ofert najemców galerii. Obok eksponatów umieszczone są informacje o ich projektantach. Zgodnie z ideą „udomowienia” wszystkich obiektów można dotknąć, wypróbować, usiąść na nich, sprawdzić czy są wygodne i funkcjonalne.

Dizajn udomowiony
fot. Domar
Dizajn udomowiony
fot. Domar

To jednak nie wszystko jeśli chodzi o dobry dizajn w Galerii Wnętrz Domar. W ciągu najbliższego miesiąca każdy z odwiedzających galerię otrzyma specjalną ulotkę-mapę z informacjami o dizajnerskich produktach, o przedmiotach nagrodzonych w konsumenckich i wzorniczych konkursach oraz nowościach produktowych, które znajdują się w ofercie. Te same oznaczenia będzie można znaleźć również na ekspozycjach sklepowych. Akcja „Dizajn udomowiony” rozpoczęła się 18 czerwca 2009 r. od „Nocy z dizajnem”. Gości Galerii Wnętrz Domar powitali Bartosz Zamirowski, prezes zarządu grupy Domar oraz Jakub Wallner, dyrektor handlowy. 

Architekci, projektanci wnętrz, przedstawiciele mediów i klienci uczestniczyli w uroczystym otwarciu, oglądali wystawy, odwiedzali stoiska. Kolejną atrakcją były wykłady o aktualnych tendencjach w dziedzinie wyposażenia wnętrz i oświetleniu LED. Przybyli mogli także uczestniczyć w prezentacjach nowości, osobiście porozmawiać z przedstawicielami producentów oraz projektantami. Na pytania dotyczące swoich firm i ich oferty odpowiadali nawet osobiście prezesi: Piotr Kler (Kler), Franciszek Bieniek (Jafra), Ryszard Balcerkiewicz (Noti), Janusz Obtułowicz (Iker), Leszek Górski (Profap), Zbigniew Mrozek (Almi Decor). W imprezie uczestniczyło około 500 osób.

Dizajn udomowiony
fot. Domar
Dizajn udomowiony
fot. Domar
fot. Domar

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
 • ggg, 2009-07-06 09:48:28

  górne zdjęcie przedstawia parę statystów, którzy przyszli udawać zainteresowanych klientów....
 • ZOSIA, 2009-06-26 15:24:25

  A kogo przedstawia to górne zdjęcie?
 • OK, 2009-06-25 12:02:02

  BUTIK młodych projektantów - rewelacyjny pomysł!

  Znajdziemy tu dobry polski dizajn w wydaniu m. in.:  - AZE DESIGN

  - MALAFOR

  - DBWT

  - KAFTI

  - EMANDES  :)

POLECAMY W SERWISACH