Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

  • Autor: Justyna Łotowska
  • 18 lut 2014 05:12

Dobry Tydzień Projektanta - wystawa Dobroteki w Poznaniu

W czasie tegorocznych targów arena design w Poznaniu Dobroteka zaprezentuje wystawę powstałą w efekcie warsztatów "Dobry Tydzień Projektanta 2013".

Dobry Tydzień Projektanta 2013 to druga edycja warsztatów organizowanych przez Dobrotekę. W tym roku do udziału zaproszono 8 młodych projektantów - studentów i absolwentów polskich uczelni projektowych z Katowic, Krakowa, Poznania i Wrocławia.

Przez tydzień projektanci współpracowali z firmami zrzeszonymi w Dobrotece nad nowymi produktami, ktore mogłyby uzupełnić ofertę marek Każdy z zespołów zmagał się z innym tematem projektowym: od dekorów frontów kuchennych poprzez stylizowane komody po meble tapicerowane.

W 7 dni zrealizowano 4 prototypy. Jest wśród nich siedzisko Pique dedykowane przestrzeniom publicznym (proj. Katarzyna Pełka, Marcin Krater, Wzorro Design). Są toaletki Baronki zaprojektowane przez Sabinę Knapczyk-Marek i Aleksandrę Satławę. Zaprojektowano także fronty kuchenne Nami (proj. Aleksandra Harazin, Jakub Wiśniewski) oraz wieszak do sypialni Patyczak (proj. Magdalena Garncarz, Tomasz Ferczykowski). Wszystkie prototypy będzie można zobaczyć w dniach 17-21 lutego w Poznaniu.

Miejsce: arena design, MTP Poznań.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA