Magazyn Dobrze Mieszkaj 3/2018
Magazyn Dobrze Mieszkaj 3/2018
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
19 kwi 2018 11:02

Dobrze Mieszkaj 3/2018 - nowy numer już w sprzedaży

Gwiazdą tego wydania jest Jimi Ogden, prowadzący popularny program Rzeczy Od-Nowa na kanale HGTV, w którym pokazuje jak nadać nowe życie starym przedmiotom i dzieli się pomysłami na ich efektowne odnowienie.

Czym jeszcze pasjonuje się sympatyczny Anglik mieszkający w Polsce i dlaczego uwielbia przesuwać granice? O tym wszystkim mówi w obszernym wywiadzie na łamach najnowszego wydania, któremu towarzyszy wyjątkowa sesja zdjęciowa zrealizowana w mieszkaniu i warsztacie Jimiego.

Wiosna wyzwala w nas nową energię i sprawia, że chcemy wprowadzić zmiany w aranżacji naszych domów i mieszkań. Wiosna to czas remontów i odnawiania, dlatego z myślą o wszystkich, którzy pragną zmienić coś w wystroju wnętrz przygotowaliśmy najnowszy numer magazynu Dobrze Mieszkaj.

Wiosenny remont to temat numeru 3/2018. Przygotowaliśmy wiele ciekawych porad zarówno dla tych spośród naszych Czytelników, którzy planują gruntowny remont jak i dla tych, którzy myślą o odświeżeniu wystroju wnętrz. Podpowiadamy jak stworzyć jasną aranżację pokoju dziennego. Radzimy jak dobrać materiały na podłogi i ściany, drzwi wewnętrzne, meble oraz dodatki, aby cieszyć się modnym i pełnym wiosennej świeżości salonem. Podejmujemy także temat remontu łazienki i proponujemy naszym Czytelnikom świeże spojrzenie na tę kwestię. Jakie trendy dominują obecnie w aranżacji łazienki, jakie kolory i oraz style wnętrzarskie są teraz na topie? Co możemy zmienić w łazience sami, a jakie prace lepiej zlecić fachowcom? To wszystko w najnowszym wydaniu magazynu.

Wiosna to także czas prac wokół domu. Odświeżamy jego otoczenie, sprzątamy po zimie, naprawiamy i wymieniamy. Dlatego w najnowszym wydaniu Dobrze Mieszaj nie zabraknie również porad i podpowiedzi w zakresie wymiany i wyboru drzwi zewnętrznych, okien i akcesoriów okiennych. Sprawdzamy jakie nowości pojawiły się na rynku, jakie nowe technologie proponują producenci.

W tym numerze pod lupę bierzemy temat urządzania kuchni. I właśnie kuchni poświęcony jest nasz dodatek specjalny. Na blisko trzydziestu wyróżnionych stronach nasi Czytelnicy znajdą artykuły na temat urządzania przestrzeni kuchni w każdym aspekcie. Przygotowaliśmy porady dotyczące zabudowy kuchennej, materiałów na podłogi i ściany, strefy zmywania, kuchennego sprzętu AGD i akcesoriów, a także wyposażenia jadalni. Proponujemy przeglądy mebli do pomieszczeń o różnych kształtach i metrażach, podpowiadamy jakie akcesoria i systemy meblowe najlepiej sprawdzą się w nowoczesnych zabudowach typu L, z wyspą czy wysokimi szafami. Podpowiadamy jakie materiały wybrać na podłogi w kuchni, a także jak wykończyć ścianę nad blatem. Przyglądamy się najnowszym rozwiązaniom do strefy zmywania – zlewozmywaki oraz baterie kuchenne zaskakują nowoczesnymi funkcjami i praktycznymi rozwiązaniami. Jakimi? Tego Czytelnicy dowiedzą się z naszego dodatku specjalnego.

Piękne wnętrza z polskich domów niezmiennie od lat goszczą na łamach magazyn Dobrze Mieszkaj. W tym wydaniu polecamy cztery wyjątkowe projekty pełne wiosennej energii i kolorów. Pozostając w temacie odnawiania polecamy nietuzinkową metamorfozę kawalerki, która po remoncie zmieniła się nie do poznania. Prezentujemy także kobiecie mieszkanie w kamienicy, urządzone zgodnie z najnowszymi trendami, nowoczesny apartament z dobrym designem oraz pełen naturalnego uroku rodzinny dom, którego wystój łączy różne style.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH