• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
12 sie 2016 11:26

Dobrze Mieszkaj: wydanie sierpień-wrzesień już w sprzedaży

Właśnie ukazał się najnowszy numer magazynu Dobrze Mieszkaj. Gwiazdą tego wydania jest Omenaa Mensah!

W najnowszym wydaniu magazynu Dobrze Mieszkaj (5-2016) podpowiadamy jak, zgodnie z aktualnymi trendami, urządzić domową strefę wypoczynku w kolorach schyłku lata, czyli złota, miedzi i czerwieni zachodzącego słońca. Doradzamy też, jak urządzić domową bibliotekę oraz polecamy ciekawe nowości wydawnicze na długie wieczory z książką.
Jak urządzić pokój dziecka, to temat numeru najnowszego wydania Dobrze Mieszkaj. Zabieramy czytelników z wizytą do Anny Dereszowskiej, aby zobaczyć jak znana polska aktorka urządziła pokoje swoich dzieci. Dla wszystkich, który o tej porze roku stają przed dylematem wyboru dobrych mebli do pokoju ucznia przygotowaliśmy przegląd propozycji producentów, skrojony na każdy budżet. Z kolei dla rodziców mniejszych dzieci mamy solidną porcję bajkowych inspiracji, jak urządzić pokój malucha.
Jak zawsze prezentujemy również najlepsze projekty wnętrz rodzimych architektów. Polecamy uwadze m.in. wyjątkowy apartament z widokiem na Bałtyk oraz mieszkanie w autentycznym wrocławskim lofcie, urządzone w budynku przedwojennej fabryki papieru.
Począwszy od tego numeru w naszym magazynie będzie można znaleźć także ciekawy reportaż o ludziach. Na początek prezentujemy historie osób, które porzuciły życie w mieście, aby rozpocząć zupełnie nowy etap na wsi.
Gwiazdą najnowszego wydania Dobrze Mieszkaj, jest Omenna Mensah. Rozmawiamy o najnowszej kolekcji marki Ammadora, pod którą znana dziennikarka i prezenterka tworzy ekskluzywne meble oraz dodatki do domu. Produkty z najnowszej kolekcji – tuż przed premierą – wystąpiły w wyjątkowej sesji zdjęciowej dla naszego magazynu.

Najnowsze wydanie dostępne w salonach prasowych lub TUTAJ

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH