• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
01 lut 2012 07:38

Dobrzemieszkaj.pl ma 100 tysięcy!

Tylu unikalnych użytkowników odwiedziło nasz serwis w styczniu 2012! Dziękujemy najserdeczniej za Waszą obecność i zainteresowanie!

Dobrzemieszkaj.pl Serwis Dobrzemieszkaj.pl za miesiąc obchodzić będzie 3 urodziny. Jednak miły prezent urodzinowy otrzymaliśmy od Was, nasi Czytelnicy, już dziś! Jest nam ogromnie miło, że w styczniu zarejestrowaliśmy odwiedziny ponad 100 tys. unikalnych użytkowników! Dziękujemy wszystkim, którzy nas lubią i do nas zaglądają!

Prawie 130 tys. odwiedzin, ponad 100 tys. unikalnych userów i ponad 700 tys. odsłon - ogromnie nas cieszy tak duże i ciągle rosnące zainteresowanie. Mamy nadzieję, że nasz serwis, który codziennie rozbudowujemy o nowe interesujące wnętrza, porady fachowców i wnętrzarskie trendy, jest dla Was codziennym źródłem inspiracji, jak dobrze mieszkać. A że mamy "apetyt na więcej", obiecujemy, że w 2012 roku możecie liczyć na jeszcze więcej pomysłów oraz nowych funkcjonalności, które pomogą wszystkim, którym zależy na tym, aby mieszkać nie tylko modnie, ale wygodnie i funkcjonalnie. jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH