Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Raw_1_Tomek_Rygalik_photfo-Moroso.jpg

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 11 maj 2010 14:51

Domoteka Design Days

Maj w Domotece zapowiada się w tym roku wyjątkowo kusząco. Sztuka, moda i wystrój wnętrz zostaną tu zaprezentowane w zupełnie nowej formie.

Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka zdecydowała się zrealizować projekt, który będzie stanowił połączenie kilku dziedzin: mody, sztuki i designu wnętrzarskiego. Domoteka Design Days to niewątpliwie fascynujący mariaż piękna i zamiłowania do rzeczy niepowtarzalnych. Domoteka Design Days to swoiste targi designu, w czasie których młodzi projektanci mody i dodatków, malarze, rzeźbiarze fotograficy i inni twórcy będą mogli bezpłatnie zaprezentować swoje prace, a klienci Domoteki będą mieli możliwość kupienia ich po atrakcyjnych cenach. To również czas, w którym salony Domoteki zaproponują swoim klientom specjalne oferty, rabaty i jedyne w swoim rodzaju promocje. Eventy odbywać się będą przez 4 kolejne majowe weekendy, w czasie każdego z nich swoje prace prezentować będzie na terenie Domoteki kilkudziesięciu twórców. Każdy tydzień organizowany jest pod innym hasłem, tworząc w ten sposób kalendarium różnorodnych wydarzeń, którego motywem przewodnim jest właśnie design.

Kalendarium Domoteka Design Days: I weekend – sztuka 8-9 maja br. II weekend – moda 15-16 maja br. III weekend – akcesoria modowe 21-22 maja br. IV weekend – dom 29-30 maja br. Miejsce: DOMOTEKA; ul. Malborska 41; Warszawa

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA