• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
02 kwi 2014 09:12

Festiwal Dobrych Projektów Wroclove Design - zostań wolontariuszem

14 maja rusza druga edycja Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów Wroclove Design. Jest to festiwal projektów międzynarodowych gwiazd designu oraz zdolnych debiutantów z całej Europy. Organizatorzy festiwalu poszukują wolontariuszy, którzy pomogą stworzyć kilkudniowe święto design i sztuki.

Podobnie jak w zeszłym roku, poza główną wystawą, odbędzie się wiele spotkań, debat i paneli dyskusyjnych z autorytetami z zakresu wzornictwa i sztuki. Festiwal pokażedesignprzyjaznyodbiorcyobejmującyróżnorodnedziedzinyżycia:odprzedmiotówcodziennegoużytku,poprzezsztukęużytkową,przestrzeńwarchitekturzeorazprocesybiznesowe.

II edycja MFDP będzie prawdziwym świętem designu i sztuki, poświęconym rzeczom dobrze zaprojektowanym oraz ludziom, którzy je tworzą.

Podczas festiwalu podejmowana jest ogromna ilość działań w wielu dziedzinach. W związku z tym organizatorzy poszukują osób chętnych do pomocy przy tworzeniu tego wydarzenia. Poszukiwane są osoby ambitne, odważne i pełne zapału do pracy. Doświadczenie nie jest oczekiwane, a jedynym warunkiem jest wiek – należy mieć ukończone 16 lat.

Zapisy na stronie www.wroclovedesign.pl w zakładce „wolontariat”, a więcej informacji uzyskać można pisząc na maila: wolontariusz@wroclovedesign.pl.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH