Showroom Forbo. Fot. Forbo

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Showroom Forbo. Fot. Forbo
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
13 lis 2017 10:51

Forbo Flooring otwiera showroom w Warszawie

Forbo Flooring - producent wykładzin obiektowych – otwiera pierwszy w Polsce showroom, w którym zaprezentowane zostaną nowe kolekcje oraz inspirujące aranżacje podłogowe do każdego wnętrza.

Showroom to miejsce stworzone dla architektów, projektantów wnętrz oraz inwestorów, którzy poszukują odpowiedniego rozwiązania podłogowego. W jednym miejscu można zapoznać się z najszerszą na rynku ofertą wykładzin obiektowych: płytek dywanowych Tessera, paneli LVT Allura, naturalnej podłogi Marmoleum czy wykładzin flokowanych Flotex. Przestrzeń podłogową tworzą unikatowe aranżacje z kolekcji Forbo, które powstały we współpracy z architektami i projektantami. 

Niewątpliwym atutem showroomu jest również możliwość skorzystania z eksperckiej wiedzy przedstawicieli Forbo, którzy pomogą w doborze odpowiedniego rozwiązania podłogowego, prezentując tekstury oraz kolorystykę produktów Forbo ‘na żywo’. Cyklicznie w showroomie odbywać się będą szkolenia, warsztaty dla architektów oraz prezentacje nowych kolekcji.

Przestrzeń showroomu jest również otwarta dla architektów, projektantów, inwestorów i klientów jako przestrzeń coworkingowa, w której umówić się można na spotkanie z klientem lub spokojnie popracować.

Showroom Forbo zlokalizowany jest w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni na antresoli w Hali Koszyki w Warszawie. Miejsce zostało wybrane nieprzypadkowo: jest aktualnie designerskim centrum nowoczesnej sztuki. Zdobyło też sporo nagród, m.in.: Property Design Awards 2017, POLSKA ARCHITEKTURA XXL, BRICK AWARD 2017, New Concept of the Year czy statuetka TOPBuilder.

Na 15 listopada w godz. 9.00-21.00 zaplanowano Dzień Otwarty, podczas którego będzie można zobaczyć wnętrze showroomu oraz spotkać się z przedstawicielami Forbo z całej Polski. O oprawę kulinarną w tym dniu zadba Restauracja Ćma Mateusza Gesslera.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH