• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
23 sty 2014 15:20

Forum Branży Meblowej

Jakie są perspektywy eksportowe branży meblowej na najbliższe lata? Jak rozwiązać sytuację na rynku surowca drzewnego, aby producenci mebli nie mieli powodów do narzekań? To najważniejsze tematy Forum Branży Meblowej, które odbędzie się 29 stycznia w Hotelu Sheraton w Warszawie.

Forum – zorganizowane przez miesięcznik branżowy Meble Plus i Grupę PTWP – to spotkanie najważniejszych uczestników polskiego rynku mebli. Wezmą w nim udział producenci i dystrybutorzy mebli, właściciele sklepów meblowych, producenci akcesoriów meblowych i materiałów wykorzystywanych w produkcji mebli.

Podczas Forum odbędą się dwa panele dyskusyjne, w których swój udział zapowiedzieli między innymi: Wiceminister Gospodarki Ilona Antoniszyn-Klik, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska Janusz Zaleski, Prezydent Stowarzyszenia Producentów Płyt Drewnopochodnych w Polsce Marek Kasprzak, przedstawiciele największych polskich producentów mebli i materiałów drewnopochodnych.

Forum Branży Meblowej to również okazja do wręczenia nagród i wyróżnień w XII edycji konkursu branżowego „Meble Plus – Produkt Roku”, a także dyplomów dla najlepszych w Polsce salonów meblowych.

Honorowym Patronem Forum Branży Meblowej jest Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli. Partnerami Forum są firmy: Schattdecor i Interprint.

Więcej informacji: www.konkurs.magazynmebleplus.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH