Zobacz galerię [4 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 marz 2016 09:46

Fotokonkurs „Najpiękniejszy dom – mój dom” – wygraj cenne nagrody!

Jeżeli Twój piękny dom, zrealizowany według projektu Pracowni Projektowej Archipelag napawa cię radością i dumą, podziel się zdjęciami i wygraj atrakcyjne nagrody!

Zasady konkursu

Zrób zdjęcia swojego pięknego domu, zrealizowanego na podstawie projektu z kolekcji naszej Pracowni i prześlij je na adres: konkurs@archipelag.pl. Wiosenna edycja konkursu fotograficznego trwa od 10 marca do 31 maja 2016 r.

  • Co możesz wygrać?

    zestaw ekskluzywnych, włoskich mebli ogrodowych marki Bello Giardino 
    voucher o wartości 200 zł na zakup dodatków do projektu od Pracowni Projektowej ARCHIPELAG
    roczną prenumeratę czasopism od Wydawnictwa Publikator


Regulamin FOTOkonkursu "Najpiękniejszy dom – MÓJ DOM" 

Firma Bardon Holding jest właścicielem marki Bello Giardino – wysokiej jakości technorattanowych mebli ogrodowych. Produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz unikalnym, nowoczesnym designem. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również do branży HoReCa.Jakość i oryginalność mebli zaświadcza dołączany do każdego zakupu certyfikat autentyczności z hologramem.

Publikator Sp. z o.o. jest wydawcą kilkunastu czasopism o bogatej ofercie tematycznej. Specjalizuje się w publikacjach o tematyce wnętrzarskiej i budowlanej. Wydawnictwa adresowane są do bardzo szerokiego grona odbiorców – zarówno tych poszukujących designerskich rozwiązań do swoich nowo powstających wnętrz, jak i tych, którzy na co dzień zmagają się z problemami prawidłowego wykonania budynku mieszkalnego, czy też obiektu użyteczności publicznej. www.dobrzemieszkaj.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH