Jak co roku ogłoszenie zwycięzców konkursu Produkt Roku i Salon Roku odbyło się na uroczystej Gali. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [16 zdjęć]

Jak co roku ogłoszenie zwycięzców konkursu Produkt Roku i Salon Roku odbyło się na uroczystej Gali. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Alicja Pietrowska
19 marz 2015 13:55

Gala konkursowa Meble Plus - Produkt 2015. Fotorelacja z imprezy

17 marca w warszawskim hotelu Sheraton odbył się wieczór biznesowy dwumiesięcznika Meble Plus oraz portalu biznesmeblowy.pl. Imprezę poprowadził Marek Ciunel, który wraz ze swoja grupą teatralną zabrał wszystkich do świata wyjątkowych mebli.

Gala miała niezwykle uroczysty i ekskluzywny charakter. Bawiło się na niej ponad 120 gości, a wśród nich architekci, delegaci salonów meblowych, producenci, dostawcy dla przemysłu meblarskiego, a także przedstawiciele i eksperci z instytucji wspierających szeroko pojętą branżę meblową. Głównym punktem programu było wręczenie nagród w konkursie Meble Plus - Produkt 2015, a także dyplomów w rankingach: Salon Roku, Człowiek Roku i Firma Roku.

Spotkanie stało się okazją nie tylko do gratulacji, rozdania pamiątkowych statuetek czy mniej formalnych rozmów na temat aktualnych wydarzeń na rynku meblowym - nie zabrakło innych, ciekawych atrakcji. Gościem specjalnym tegorocznej uroczystości był Piotr Voelker, właściciel grupy kapitałowej Vox, który wygłosił przemówienie na temat roli designu w biznesie oraz zachęcał do wdrażania innowacyjnych koncepcji wzorniczych, w polskich przedsiębiorstwach meblowych.

Imprezę uświetnił także występ iluzjonisty Jana Jakuba Buczyńskiego, który zapewnił gościom niezwykłą rozrywkę, nagradzaną wielokrotnie salwami śmiechu oraz gromkimi brawami. 

Partnerami wydarzenia były firmy: Agitive, Allcomp Polska oraz Mochnik. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH