• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
03 marz 2016 20:47

III Forum Branży Łazienkowej. Zarejestruj się już dziś!

Już możecie zgłosić swój udział w III Forum Branży Łazienkowej, które odbędzie się 5 kwietnia w Warszawie. Wstęp na wydarzenie dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

Tegoroczne Forum będzie trzecią edycją największego spotkania przedstawicieli rynku sanitarnego w Polsce. Tym razem będzie to wyjątkowe wydarzenie, bo dla nas będzie też okazją do świętowania 20-lecia istnienia magazynu "Łazienka".

Podczas tegorocznego Forum przedstawimy raport "Liderzy Rynku Łazienek", który pokazywać będzie, które marki są najpopularniejsze wśród klientów. Będzie on przyczynkiem do dyskusji z udziałem przedstawicieli czołowych firm na rynku - porozmawiamy o tym, kto rozdaje karty na rynku łazienek. W innej dyskusji z kolei omówimy jak skutecznie sprzedawać płytki w salonach łazienek. Uzupełnieniem spotkania będą wystąpienia przedstawicieli branży - z Polski i zagranicy oraz ekspertów zajmujących się badaniem rynku.

Szczegółowy program spotkania znajdziecie tutaj.

Istotnym punktem programu Forum Branży Łazienkowej będzie uhonorowanie laureatów prestiżowego konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2016”, który w tym roku organizujemy już po raz piętnasty. Podczas uroczystej gali nagrodzimy również najlepsze w Polsce salony łazienkowe przyznając im tytuł „Łazienka – Salonu Roku 2016”.

Rejestracja
Udział w Forum jest bezpłatny dla przedstawicieli branży Wcześniej jednak koniecznie jest zarejestrowania się przy użycia tego formularza.

Kiedy
5 kwietnia 2016, od godz. 10:00
Hotel Sheraton w Warszawie (ul. B. Prusa 2)

O Forum
Forum Branży Łazienkowej to największe tego typu spotkanie ludzi i firm działających w naszej branży. Udział w nim wezmą producenci i dystrybutorzy wyposażenia łazienkowego, właściciele i pracownicy hurtowni oraz salonów łazienkowych, a także zainteresowani tematem łazienki architekci i projektanci. Forum jest platformą do dyskusji o najbardziej istotnych dla nas kwestiach i zagadnieniach. Chcemy, aby było miejscem wymiany poglądów, opinii i informacji, które dodatkowo sprzyja nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów biznesowych.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH