W drugi weekend lutego zapraszamy wszystkich na moc atrakcji na 4 Design Days!
W drugi weekend lutego zapraszamy wszystkich na moc atrakcji na 4 Design Days!
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 sty 2016 11:38

Już 13 lutego Dni Otwarte 4 Design Days!

Zapraszamy 13 i 14 lutego na Dni Otwarte Design Talks & Design Shows w trakcie największego w tej części Europy wydarzenia branży nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa 4 Design Days.

Od 11 do 14 lutego, na cztery dni, Katowice zamienią się w polską stolicę nieruchomości, architektury, aranżacji wnętrz i designu. Ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Przedstawią ofertę nowatorskiego wyposażenia i technologii, a także najnowsze inwestycje mieszkaniowe na południu Polski. Spotkaniu towarzyszyć będzie szereg imprez.

W trakcie Dni Otwartych 13 i 14 lutego na gości czekają liczne wystawy, spotkania z ekspertami, strefa relaksu i gastronomii, wywiady ze znanymi osobistościami świata designu i mody, a także inne atrakcje.

Dla rodziców z dziećmi zaplanowano wydarzenie Archi Kids, z konkursami i zabawami dla najmłodszych. Wszyscy goście będa mogli natomiast przekonać się, którzy z wystawców otrzymali nagrody 4 Design Days Awards – przyznają je zarówno profesjonaliścy, jak i sami zwiedzający.

Czekamy na Was w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym!

Więcej na: www.4dd.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH