• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
27 kwi 2014 13:54

Już w ten weekend Akademia Dobrze Mieszkaj zaprasza do Gdańska!

Kolejna edycja akcji edukacyjnej magazynu Dobrze Mieszkaj i portalu Dobrzemieszkaj.pl! Skorzystaj z bezpłatnych porad architektów wnętrz i posłuchaj wykładów naszych ekspertów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin stoiska Akademii Dobrze Mieszkaj podczas 4 Targów Designu i Aranżacji Wnętrz ABOUT DESIGN, które odbędą się w dniach 9-11 maja 2014 r. w Gdańsku.
Każdego dnia Targów odwiedzający stoisko Akademii Dobrze Mieszkaj będą mieli możliwość zaopatrzenia się w magazyny wnętrzarskie, w tym przede wszystkim magazyn Dobrze Mieszkaj. Codziennie (w godzinach 10-17) dyżurować też będą architekci i projektanci wnętrz, którzy udzielą bezpłatnych porad. Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych fachowymi konsultacjami z zakresu aranżacji wnętrz. Tym razem swoją wiedzą podzielą się eksperci z następujących pracowni:

- Agata Piltz, Studio Aranżacji Wnętrz Tryton
- Iwona Zasławska, pracownia 3miasto Design
- Arkadiusz Grzędzicki, Projektowanie Wnętrz
- Anna Maria Sokołowska, pracownia Dragon Art

Temat przewodni obecności Akademii Dobrze Mieszkaj na targach About Design to w roku 2014 „Magia koloru. Jak wybrać barwy do wnętrza i jak je ze sobą zestawiać, aby mieszkało się wygodniej i szczęśliwiej?”. W związku z tym w sobotę 10 maja i niedzielę 11 maja zaprosimy na prelekcje poświęcone tajnikom doboru kolorów do wnętrz.

Tematy wykładów:

- „Trendy kolorystyczne 2014. Jakie kolory polecają producenci i projektanci wnętrz na sezon wiosna/lato” - Justyna Łotowska, redaktor naczelna magazynu Dobrze Mieszkaj i serwisu Dobrzemieszkaj.pl

- „Kto powinien mieszkać w bieli, gdzie się sprawdzi niebieski i dlaczego czerwieni powinni unikać będący na diecie? O znaczeniu kolorów w naszych mieszkaniach i o tym jak nie popełniać błędów w ich doborze” - Justyna Majkowska, architekt wnętrz, dziennikarka magazynu Dobrze Mieszkaj i serwisu Dobrzemieszkaj.pl

- „Jak dobierać i zestawiać ze sobą kolory do kuchni?” - Agata Piltz, architekt wnętrz, Studio Aranżacji Wnętrz Tryton

- „Jak dobierać i zestawiać ze sobą kolory do pokoju dziennego?” - Iwona Zasławska, architekt wnętrz, pracownia 3miasto Design

Czym jest Akademia Dobrze Mieszkaj?

To edukacyjna inicjatywa magazynu wnętrzarskiego Dobrze Mieszkaj. Pomagamy stworzyć wnętrze podążające za modą, a jednocześnie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Doradzamy, inspirujemy, polecamy produkty i rozwiązania. Na organizowanych przez nas eventach zapewniamy dostęp do fachowej wiedzy, darmowe porady architektów i projektantów wnętrz, wykłady ekspertów poświęcone aranżacji wnętrz.

Co robimy w ramach Akademii?

 od 2010 roku na największych imprezach targowych w Polsce organizujemy bezpłatne porady architektów i projektantów wnętrz oraz wykłady poświęcone różnym aspektom urządzania i wyposażenia domów i mieszkań. Do tej pory z naszych porad skorzystało już ponad 1000 osób!

 w serwisie Dobrzemieszkaj.pl uruchomiliśmy bezpłatne porady on line. Na redakcyjnym forum dyżurują codziennie zaprzyjaźnieni z nami projektanci, którzy doradzają, odpowiadają na pytania, proponują różne sposoby aranżacji wnętrz. Pomogliśmy w ten sposób ponad 300 osobom!

 na łamach magazynu Dobrze Mieszkaj stworzyliśmy specjalny dział o charakterze poradniczym – pod hasłem Akademii Dobrze Mieszkaj doradzamy tam, jak funkcjonalnie urządzić swój dom. Materiały są opracowywane przy pomocy architektów, projektantów wnętrz, doradców technicznych.

Zapraszamy!

Akademia Dobrze Mieszkaj
Akademia Dobrze Mieszkaj

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH