Bogatej ofercie wystawców towarzyszy szereg wydarzeń pomagających zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum, z dziedziny m.in.: prawa, finansów czy podatków.  Fot. Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Bogatej ofercie wystawców towarzyszy szereg wydarzeń pomagających zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum, z dziedziny m.in.: prawa, finansów czy podatków. Fot. Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
13 sie 2015 12:53

Już we wrześniu targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie w Gdyni!

Już w pierwszy weekend po wakacjach, w dniach 5-6 września w hali Gdynia Arena odbędą się targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie.

Goście targów będą mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą: deweloperów, banków i pośredników w obrocie nieruchomościami. Odwiedzający będą mogli liczyć na promocje, premiery, wyjątkowe oferty i rabaty oraz… aktualne oferty wszystkich typów nieruchomości z rynku wtórnego w organizowanym przez Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Centrum Rynku Wtórnego.

Bogatej ofercie wystawców towarzyszy szereg wydarzeń pomagających zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum, z dziedziny m.in.: prawa, finansów czy podatków. Wszyscy goście imprezy otrzymają.: mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji, katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Trójmiasta i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku. Z kolei na pierwszych zwiedzających czekają miłe niespodzianki.

Targi są nie tylko idealną okazją do zapoznania się z bogatą ofertą mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Dają również szansę wzbogacenia swojej wiedzy i posłuchania co na tematy związane z rynkiem mieszkaniowym do powiedzenia mają eksperci. W trakcie wykładów nie brakuje dużej porcji wiedzy z zakresu finansowania inwestycji: zainteresowani poznają kredyty hipoteczne od kuchni, a także fakty i mity na ich temat, dowiadują się także, od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu.

Szczególnej uwadze polecane są spotkania pod hasłem: „Mieszkanie dla Młodych – szansa na pieniądze od Państwa – jak i kiedy”. Omawiane są także: bezpieczne kupowanie na rynku wtórnym oraz rozliczenia podatkowe przy wynajmie nieruchomości. Z projektantami wnętrz odwiedzający targi aranżują własny dom czy mieszkanie, dostosowują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego.

W stoisku Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami można będzie uzyskać porady prawne i poznać zakres czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także zorientować się w bieżącej sytuacji na wtórnym rynku mieszkaniowym. 

Targi Nowy DOM Nowe Mieszkanie zapraszają do Gdyni!
Targi Nowy DOM Nowe Mieszkanie zapraszają do Gdyni!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH