Fot. About Design.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Fot. About Design.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
10 kwi 2014 14:51

Już wkrótce 4 Targi Designu & Aranżacji Wnętrz About Design

Innowacyjne produkty polskiego designu, nowoczesne rozwiązania aranżacyjne, oryginalne meble, awangardowe oświetlenie, nowatorskie elementy wyposażenia wnętrz – wszystko to już od 9 maja będzie można obejrzeć w Gdańsku na 4. Targach Designu & Aranżacji Wnętrz ABOUT DESIGN, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA w centrum AmberExpo. Targi potrwają do 11 maja.

Ostatnią edycję imprezy odwiedziło 6 tys. gości - klientów zainteresowanych oryginalnymi produktami i rozwiązaniami aranżacyjnymi, wśród nich: architekci, projektanci, styliści, graficy, producenci, handlowcy, deweloperzy, inwestorzy i klienci indywidualni.  Część targową tradycyjnie już uzupełnią bezpłatne fachowe porady z zakresu aranżacji wnętrz w ramach edukacyjnej  inicjatywy magazynu wnętrzarskiego Dobrze Mieszkaj i serwisu Dobrzemieszkaj.pl - AKADEMII DOBRZE MIESZKAJ. Swoją kontynuację na tegorocznej edycji ABOUT DESIGN znajdzie DZIECIOSFERA – wyjątkowa przestrzeń dla najmłodszych zaaranżowana przez marki oferujące niebanalne produkty dla dzieci. W niedzielę 11 maja w ramach atrakcji  - pokaz mody dziecięcej KIDS ABOUT FASHION. 

Po raz pierwszy na Targach poruszona zostanie tematyka projektowania domów energooszczędnych  i pasywnych, oraz tych dofinansowywanych przez NFOŚIGW. Piotr Karaś oraz Alicja Król z pracowni architektonicznej MIDI wprowadzą zainteresowanych w tajniki ekologicznych rozwiązań w budownictwie oraz przybliżą zasady zrównoważonego rozwoju. Na Targach poprowadzą prelekcje: „Ślad środowiskowy produktu - czyli ile wody zużywa się przy produkcji butelki wody....” oraz „Domy pasywne, domy  0-energetyczne,  czyli co zrobimy gdy Rosjanie odetną nas od gazu...”.

9-11 maja 2014 r.
Gdańsk, Centrum AmberExpo
www.aboutdesign.com.pl    

 • Czym jest Akademia Dobrze Mieszkaj?

  To edukacyjna inicjatywa magazynu wnętrzarskiego Dobrze Mieszkaj. Pomagamy stworzyć wnętrze podążające za modą, a jednocześnie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Doradzamy, inspirujemy, polecamy produkty i rozwiązania. Na organizowanych przez nas eventach zapewniamy dostęp do fachowej wiedzy, darmowe porady architektów i projektantów wnętrz, wykłady ekspertów poświęcone aranżacji wnętrz.

  Co robimy w ramach Akademii?

   od 2010 roku na największych imprezach targowych w Polsce organizujemy bezpłatne porady architektów i projektantów wnętrz oraz wykłady poświęcone różnym aspektom urządzania i wyposażenia domów i mieszkań. Do tej pory z naszych porad skorzystało już ponad 1000 osób!

   w serwisie Dobrzemieszkaj.pl uruchomiliśmy bezpłatne porady on line. Na redakcyjnym forum dyżurują codziennie zaprzyjaźnieni z nami projektanci, którzy doradzają, odpowiadają na pytania, proponują różne sposoby aranżacji wnętrz. Pomogliśmy w ten sposób ponad 300 osobom!

   na łamach magazynu Dobrze Mieszkaj stworzyliśmy specjalny dział o charakterze poradniczym – pod hasłem Akademii Dobrze Mieszkaj doradzamy tam, jak funkcjonalnie urządzić swój dom. Materiały są opracowywane przy pomocy architektów, projektantów wnętrz, doradców technicznych.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH