W grudniu ruszyła ogólnopolska kampania edukacyjna Dobry Montaż.
W grudniu ruszyła ogólnopolska kampania edukacyjna Dobry Montaż.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Związek Polskie Okna i Drzwi
16 gru 2014 10:25

Kampania edukacyjna Dobry Montaż

Ruszyła ogólnopolska kampania "Dobry Montaż". Jej celem jest edukacja i zbudowanie świadomości inwestorów indywidualnych w zakresie dobrego montażu wyrobów stolarki budowlanej – okien, drzwi, bram i osłon. Organizatorem kampanii jest Związek Polskie Okna i Drzwi.

Kampania edukacyjna, która ruszyła w grudniu, ma przekonywać, że inwestycja w wysokiej jakości wyroby stolarki budowlanej powinna być powiązana z ich odpowiednią instalacją. Koszt dobrego montażu stanowi około 1% kosztów całej inwestycji, a korzyści z niego płynące są niewspółmiernie wyższe. Przekłada się on na zachowanie parametrów produktu oraz oszczędność energii. Zapewnia też komfort i bezpieczeństwo użytkowania zainstalowanych rozwiązań.

Działania kampanii "Dobry Montaż" przyczynią się do promocji prawidłowego montażu wyrobów stolarki budowlanej i wykreują zapotrzebowanie na wykonujących go, fachowych montażystów.

Kampania "Dobry Montaż" będzie realizowana przez sześć miesięcy, do maja 2015 roku. Jej podsumowanie zaplanowano na VI Kongresie Stolarki Polskiej.

W kampanii wykorzystywane będą logo i plakat "Dobry Montaż". Jej działania obejmą m.in. kampanię public relations, która dostarczy odbiorcom informacji na temat prawidłowego montażu, plakaty umieszczone w punktach dystrybucji partnerów akcji, na ich stronach internetowych i w katalogach produktowych, spotkania na wybranych politechnikach w całej Polsce, prowadzenie dedykowanej kampanii strony internetowej oraz obecność na wydarzeniach branżowych – np. na targach Budma 2015.

W kampanii, w charakterze jej partnerów, uczestniczą firmy z branży stolarki budowlanej: AIB – producent rozwiązań izolacyjnych, Fakro – producent okien dachowych i akcesoriów do okien, Hörmann – producent bram, drzwi i napędów, Pol-Skone – producent okien i drzwi drewnianych, Porta KMI Poland – producent drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, Pozbud – producent okien, drzwi drewnianych oraz podłóg, Proline – marka profesjonalnych narzędzi, Soudal – producent chemii budowlanej, Tytan – marka rozwiązań z zakresu chemii budowlanej, Yawal – dostawca architektonicznych systemów profili aluminiowych.

Wsparcie działań akcji zapewniają patroni medialni i merytoryczni.

WASZE KOMENTARZE (4)

DODAJ KOMENTARZ
 • Kinsky, 2015-08-31 19:04:27

  tak, zdecydowanie, Polaków trzeba edukować. Niby jesteśmy narodem \"panów Heniów - złotych rączek\", ale jak przychodzi co do czego, to dominuje swojskie dziadostwo i fuszerka. Dlatego takie akcja jak Dobry Montaż to praca u podstaw, ale może kiedyś przyniesie efekty. Oby.
 • Figaro, 2015-08-31 15:43:13

  TAK. Zdecydowanie nie oszczędzajcie, na montażu, bo dobry montaż zaoszczędzi Wam wielu trosk jak już będziecie z mieszkania lub domu korzystali.
 • Kamil, 2015-03-31 21:37:07

  No bo dobry montaż to podstawa! Bez tego żadnego przedmiotu, niczego w domu nie będzie się dobrze i wygodnie użytkować. Ja kiedyś się naciąłem na taką bardzo średnią ekipę przy okazji montażu okien. Lepiej od razu postawić na profesjonalistów!
 • Anberlin, 2015-03-13 00:58:10

  Dobra inicjatywa! tyle ostatnio się człowiek naczyta o partactwie przy wykończeniówce że szok, a tak przynajmniej ktoś zacznie ludziom zwracać uwagę jak prawidłowo wszystko zamontować

POLECAMY W SERWISACH