Zobacz galerię [11 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
11 kwi 2018 14:09

Karolina Wesołowska na Forum Branży Łazienkowej

Karolina Wesołowska, dyrektor marketingu, Ceramika Paradyż weźmie udział w panelu "Wyzwanie – dobra koniunktura. Przyszłość rozwoju branży łazienkowej", podczas V edycji Forum Branży Łazienkowej.

Karolina Wesołowska z branżą marketingową związana jest od 14 lat, z branżą budowlaną od lat 10. Doświadczenie w prowadzeniu zespołów marketingowych zdobywała w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach, łącząc skutecznie marketing tradycyjny z najnowszymi trendami digital.

Obecnie w Ceramice Paradyż pełni funkcję dyrektora marketingu. Zanim związała się z polskim, wiodącym producentem płytek ceramicznych, dla szwajcarskiej marki Hoval zbudowała strategię i zespół marketingowy dla rynków CEE, a następnie jako Content Marketing Manager odpowiadała za działania contentowe w kanałach online i social media dla Europy Zachodniej. Wcześniej zarządzała wizerunkiem marek Celma i Immergas.

Karolina Wesołowska, dyrektor marketingu, Ceramika Paradyż weźmie udział w panelu "Wyzwanie – dobra koniunktura. Przyszłość rozwoju branży łazienkowej".

Zarejestruj się!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH