Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Konkurs fotograficzny - Zachwyć realizacją kominka.

  • Autor: Redakcja
  • 02 gru 2014 09:11 (aktualizacja: 02 gru 2014 09:27)

Konkurs fotograficzny "Zachwyć realizacją kominka. Edycja III"

Firma Kratki.pl Marek Bal oraz magazyn „Świat Kominków” zapraszają do uczestnictwa w III edycji konkursu "Zachwyć realizacją kominka". Konkursu skierowany jest do firm dokonujących montażu, instalacji i zabudowy kominków z wykorzystaniem wkładów firmy Kratki.pl.

Celem akcji jest promocja najciekawszych pomysłów i rozwiązań obrazujących kunszt zabudowy kominków. Wartość nagród wynosi ponad 24 000 zł. Dodatkowo dla autora zwycięskiej realizacji „Świat Kominków” ufundował nagrodę w postaci całostronicowej prezentacji swojej firmy na łamach ogólnopolskiego wydania magazynu.

Zgłoszenie oraz przesłanie zdjęć będzie się odbywało za pomocą formularza na stronie konkursu: www.galeria.kratki.pl/konkurs.

REGULAMIN KONKURSU: http://goo.gl/0qHBvq

Czas trwania konkursu: 01 grudnia 2014r. do 30 kwietnia 2015r. można dodawać zgłoszenia. Specjalnie powołane jury wybierze najciekawsze realizacje, a dodatkowo w dniach: 01.04.2015r. do 10.05.2015r. poprzez stronę www.galeria.kratki.pl/konkurs odbędzie się głosowanie w ramach „nagrody publiczności”.

Serdecznie zapraszamy!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA