Zwycięski projekt autorstwa Pani Marty Ciesielskiej -
płytka Boston 1

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Zwycięski projekt autorstwa Pani Marty Ciesielskiej - płytka Boston 1
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
12 lip 2017 13:17

Konkurs Stegu „Inspired by nature” rozstrzygnięty

Znamy zwycięzcę konkursu na projekt wnętrza inspirowanego naturą i produktami firmy Stegu. Autorem najlepszego projektu została Pani Marta Ciesielska, której propozycja wnętrza z płytką Boston w roli głównej najbardziej zachwyciła jury konkursowe.

 Zwycięska praca została uhonorowana główną nagrodą w wysokości 5.000 zł.

Członkowie jury docenili perfekcyjne zastosowanie cegłopodobnej okładziny Boston 1 pod względem proporcji i charakteru oraz konsekwencję w doborze form i kolorów.

Jury konkursowe przyznało ex aequo dwa II miejsca. Pierwsze to projekt wnętrza, w którym wykorzystane zostały drewniane panele Pure oraz płyty architektoniczne New York, autorstwa Pani Justyny Hys. 

Jury konkursowe przyznało również jedno wyróżnienie.

Wszystkie nagrody zostały wręczone przez Dyrektora Pionu Sprzedaży i Marketingu – Pana Jacka Sęka oraz Kierownika Biura Projektów Stegu – Pana Jacka Wróbla, w siedzibie firmy Stegu Sp. z o.o. w Jełowej koło Opola.

Konkurs „Inspired by nature” ogłoszony 1 marca 2017 r polegał na stworzeniu wnętrza z produktami firmy Stegu i był skierowany osób zajmujących się aranżacją i projektowaniem wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH