Zwycięzca konkursu wskazał aranżację z biokominkiem BRAVO2. To nowoczesny model, który można zastosować także w sypialni.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Zwycięzca konkursu wskazał aranżację z biokominkiem BRAVO2. To nowoczesny model, który można zastosować także w sypialni.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Kratki.pl
22 cze 2015 11:55

Konkurs "Wygraj wymarzony biokominek" rozstrzygnięty!

Znamy laureatów konkursu ogłoszonego przez firme Kratki.pl Marek Bal, w którym czytelnicy magazynu „Dobrze Mieszkaj” i użytkownicy serwisu Dobrzemieszkaj.pl. mogli
wygrać jeden z czterech nowoczesnych biokominków.

Aby wziąć udział wkonkursie i walczyć o jeden z czterech nowoczesnych biokominków firmy Kratki.pl Marek Bal wystarczyło wybrać najpiękniejszą aranżację spośród konkursowych propozycji zamieszczonych w serwisie Dobrzemieszkaj.pl. Następnie wejść do konkursowej aplikacji na Facebooku i wysłać za jej pośrednictwem numer wybranej aranżacji wraz z uzasadnieniem. Na zgłoszenia czekaliśmy przez pięć tygodni. Zwycięzców wybrało Jury typując autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Oto nazwiska laureatów:

I miejsce: Grzegorz Sokołowski
Nagroda: Biokominek OCTOBER o wartości 1.955 zł

II miejsce - Marta Lipińska
Nagroda biokominek BALL o wartości 750 zł

III miejsce - Maria Mitura
Nagroda: biokominek Delta 3 o wartości 529 zł

Wyróżnienie - Janina Suchta,
Nagroda: biokominek GALINA o wartości 180 zł

ZWYCIĘSKA ODPOWIEDŹ KONKURSOWA:

Aranżacja numer 3 to gatunek ELEGANTUS PERFEKCJONUS z rodziny zachwytus otoczenius. Charakterystyczną cechą całego gatunku jest atrakcyjny wygląd wydobyty z solidnych materiałów. Taki biokominek, jeśli zostanie udomowiony stanowi atrakcję, charakteryzuje się doskonałym wyglądem, przyciąga uwagę i zachwyca formą. Nie sprawia nigdy żadnych kłopotów, jeśli nie liczyć wzmożonego zainteresowania gości odwiedzających właściciela. Elegantusy Perfekcjonusy wprowadzają powiew nowoczesności i świadczą o dobrym guście właścicieli. Gatunek Elegantus Perfekcjonus niezwykle łatwo rozmnaża się przez polecenie i rekomendacje. I właśnie z takich powodów wybieram aranżację z biokominkiem numer 3.

Autor: Grzegorz Sokołowski.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH