Płytki TIMBER to jeden z produktów dostępnych w ofercie firmy Stegu, który może zostać wykorzystany do aranżacji konkursowego wnętrza. Fot. Stegu

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Płytki TIMBER to jeden z produktów dostępnych w ofercie firmy Stegu, który może zostać wykorzystany do aranżacji konkursowego wnętrza. Fot. Stegu
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
02 marz 2017 13:27

Konkurs - zaprojektuj wnętrze inspirowane naturą i wygraj 10 tysięcy złotych

Firma Stegu ogłasza konkurs dla osób oraz podmiotów zajmujących się profesjonalnie aranżacją i projektowaniem wnętrz. Nagroda główna to 5.000 zł, za miejsce drugie i trzecie zwycięzcom przypadnie po 2.500 zł. Zobaczcie szczegóły.

Żyjemy na pełnych obrotach. Nieustanny pośpiech, niekończące się listy zadań, szum informacyjny sprawiają, że ciągle żyjemy w szybkim tempie. Często brakuje nam czasu nawet na to, żeby choć na chwilę usiąść i „nic nie robić”.

A gdyby tak rzucić wszystko? Odciąć się od miasta, pędu życia i zjednoczyć z naturą. Większość z nas pewnie o tym marzy - niewielu ma odwagę i możliwości, by wprowadzić tę myśl w życie. 

Pójdźmy na kompromis. Odzyskajmy równowagę i działajmy w zgodzie z własnymi potrzebami. Elementem dobrego i szczęśliwego życia jest obcowanie z naturą, dbanie o harmonię i wartościowe relacje. Wprowadźmy w nasze życie pierwiastek natury. Zaaranżujmy przestrzeń naszego wypoczynku, inspirując się otaczającą przyrodą. Mieszkajmy we wnętrzach, które wyrażają naszą filozofię życiową i wewnętrzną potrzebę bliskości z naturą.

Firma Stegu ogłasza konkurs dla osób i podmiotów zajmujących się profesjonalnie aranżacją i projektowaniem wnętrz. W ramach konkursu „Stegu - Inspired by nature” jury konkursowe wyłoni 3 aranżacje wnętrz inspirowane naturą i wykorzystujące w projekcie produkt Stegu. Na stronie www.konkurs.stegu.com dostępny jest regulamin konkursowy oraz zasady udziału w konkursie.

W konkursie można wygrać nagrody pieniężne: I stopnia – 5.000 zł, II stopnia – 2.500 zł, III stopnia – 2.500 zł. Wyłącznym sponsorem nagród konkursowych jest firma Stegu. Zgłoszenia konkursowe można nadsyłać od 1 marca do 31 maja 2017 r. 

Skład jury:

1. Architektonika – arch. Magdalena Miarka-Rakowska, arch. Krzysztof Rakowski. Obydwoje ukończyli Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Mimo, że są indywidualistami tworzą zgrany zespół, którego pasją jest szeroko pojęta architektura.

2. Bartek Włodarczyk Architekt to autorska pracownia projektowania wnętrz i architektury z wieloletnim doświadczeniem, założona w 1998 r. przez absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej Bartłomieja Włodarczyka. W oparciu o bogate doświadczenie pracownia oferuje usługi projektowania na najwyższym poziomie czego dowodzą liczne realizacje w Polsce i za granicą.

3. Mmoa – Marta Hausman-Dyląg, Katarzyna Wichary i Maciej Dyląg od 2009 roku tworzą zespół pracowni architektonicznej MMOA w Katowicach. Wszyscy są absolwentami Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Łączy ich przyjaźń oraz ogromna pasja - projektowanie budynków oraz wnętrz. Zdobywali nagrody w wielu ogólnopolskich konkursach architektonicznych, wnętrzarskich oraz związanych z wzornictwem przemysłowym.

4. Szymon Hanczar – projektant, wykładowca wrocławskiej ASP, juror wielu konkursów. Od 6 lat prowadzi własne biuro projektowe “hanczar studio”, które realizuje projekty wnętrz mieszkalnych, użyteczności publicznej, stoisk targowych, wystaw czy mebli. Jego minimalne mieszkanie "13m2" w zdobyło I nagrodę w konkursie "Wnętrze Design" dolnośląskiego Stowarzyszenia Architektów RP. Laureat konkursu Tubądzin Design Award 2016. 

5. Jacek Wróbel – Kierownik Biura Projektów w firmie Stegu, odpowiedzialny za markę premium – CHARACTER. Od ponad 9 lat współpracuje z architektami, projektantami i deweloperami, realizując inspirujące projekty inwestycyjne. Znany z prowokowania nowatorskich rozwiązań. Podczas prowadzonych przez niego szkoleń dla architektów podkreśla, że siła, wyobraźnia i otwarty umysł to przepis na stworzenie wyjątkowego projektu.

Organizator konkursu: Stegu Sp. z o.o.

Patronat medialny: Publikator Sp. z o.o., InfoArchitekta.pl

Patronat merytoryczny: Cad Projekt K&A, Archispace

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH