• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
26 maj 2010 10:12

"Łazienka w dobrym stylu!" Konkurs dla architektów

Firma Deante rozpoczyna drugą edycję konkursu dla architektów i projektantów wnętrz, tym razem skupiając się na pomieszczeniu, które nie tylko pomaga dbać o higienę codzienną, ale jest również źródłem relaksujących kąpieli.

Konkurs "Łazienka w dobrym stylu!" pozwoli projektantom zobrazować, jak stworzyć funkcjonalną, ergonomiczną, a zarazem stylową łazienkę, która będzie przyjazna dla każdego domownika. Udział w konkursie umożliwia specjalnie przygotowana witryna architekt.deante.pl poznana przez tych architektów, którzy wzięli udział w poprzedniej edycji - "Kuchnie z pasją!". Po zarejestrowaniu w serwisie każdy projektant ma możliwość nie tylko opublikowania swoich prac, ale również otrzymuje dostęp do szeregu innych materiałów stanowiących wsparcie przy projektowaniu, między innymi do modeli 3D produktów marki Deante. ' title= Jury w tej edycji weźmie pod uwagę nie tylko pomysłowość i stylizację projektów, ale również jakość przygotowanych renderów 2D. Mile widziane będą elementy pokazujące, że zaprojektowana łazienka może być użytkowana przez wiele osób, ale przede wszystkim zyskają te propozycje w których wykorzystane zostaną nowości z oferty Deante. Dla trzech najlepszych projektów przygotowana jest atrakcyjna seria nagród. Suma nagród pieniężnych ufundowanych przez firmę Deante to 9000 zł, a do tego Deante nagradza również produktami o wartości 3500 zł. W puli zarezerwowanej dla każdego z 3 zwycięzców znalazły się również:

  • roczna prenumerata magazynów "Świat Łazienek i Kuchni" i "Dobrze Mieszkaj",
  • konta w portalach dobrzemieszkaj.pl i archispace.pl,
  • szkolenie w Centrum Szkoleniowym PROCAD.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • anna, 2010-06-11 13:09:12

    Ja uważam ze zawsze jest dobrze wesprzeć sie wiedza i doświadczeniem projektantów, zwłaszcza ze sami raczej nie mamy az takiego postrzegania i zmysłu jak oni.

POLECAMY W SERWISACH