Magazyn Dobrze Mieszkaj 2/2018
Magazyn Dobrze Mieszkaj 2/2018
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
13 lut 2018 09:08

Magazyn Dobrze Mieszkaj 2/2018 - nowy numer już w sprzedaży

Gwiazdą tego wydania Dobrze Mieszkaj jest Honorata Skarbek. Znana i popularna wokalistka i blogerka zaprosiła nas do swojego mieszkania, w którym odbyła się sesja zdjęciowa prezentowana w tym numerze.

Nasi czytelnicy będą mogli dowiedzieć się jak mieszka Honorata Skarbek. W towarzyszącym sesji wywiadzie opowiada m.in. o tym jak urządziła swoje „M” i jaki styl lubi najbardziej – nie tylko we wnętrzach.

Jak urządzić małe mieszkanie to temat naszego dodatku specjalnego, w którym przygotowaliśmy cykl artykułów z poradami, inspiracjami i przeglądami aktualnej oferty rynkowej.

Na specjalnie wyróżnionych stronach prezentujemy rozwiązania do małych salonów, kuchni i łazienek. Podpowiadamy jakie drzwi wewnętrzne i jakie materiały na ściany i podłogi sprawdzą się na małym metrażu. Doradzamy także jak urządzić przedpokój i strefę wejścia w małym mieszkaniu. Zaproszeni na łamy eksperci udzielają porad jak zaaranżować niewielkie pomieszczenia i na jakie rozwiązania postawić wybierając meble, wyposażenie oraz materiały wykończeniowe.

Tematem numeru jest styl nowoczesny we wnętrzach. Co oferuje rynek, jakie trendy lansują światowe marki, jak urządzić nowoczesny salon, kuchnię i łazienkę? Inspiracje, podpowiedzi i pomysły na aranżacje czytelnicy Dobrze Mieszkaj znajdą na łamach najbliższego wydania.

Jak zawsze prezentujemy projekty wnętrz z polskich domów. Tym razem wybraliśmy cztery nowoczesne mieszkania, urządzone zgodnie z najnowszymi trendami, a wśród nich rozwiązania na różne metraże. Ponadto w numerze najnowsze trendy aranżacyjne i gorący design. W tym wydaniu podsumowujemy także – w obszernej relacji – Forum Dobrego Designu, które odbyło się 6 grudnia w Warszawie, a także prezentujemy produktu nagrodzone i wyróżnione w 7. edycji konkursu Dobry Design.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH