Dobrze Mieszkaj 6/2017
Dobrze Mieszkaj 6/2017
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 paź 2017 13:20

Magazyn Dobrze Mieszkaj 6/2017 - nowy numer już w sprzedaży

Gwiazdą najnowszego wydania magazynu Dobrze Mieszkaj jest Rozalia Mancewicz.

Polecamy lekturę wywiadu z Miss Polonia 2010, z którego dowiecie się czym obecnie zajmuje się jedna z najpiękniejszych Polek. Sesja fotograficzna została zrealizowana w pięknych podlaskich plenerach. Co to za miejsce? Tego również dowiecie się z rozmowy z gwiazdą jesiennego wydania magazynu.

Gorąco polecamy nasz dodatek specjalny „Ocieplamy wnętrza” przygotowany z myślą o nadchodzącym chłodnym okresie. Jak przygotować dom na zbliżającą się zimę, jak umilić sobie długie wieczory? Odpowiedzi znajdziecie w przeglądach zakupowych i artykułach poradnikowych na łamach dodatku.

Tematem wydania 6/2017 jest styl modern vintage. Zobaczcie jak prezentuje się w salonie, jadalni i kuchni. Być może to styl idealny do Waszego mieszkania.

Nie zabrakło również pięknych wnętrz z polskich domów zaprojektowanych przez rodzimych architektów. W tym numerze prezentujemy stylowy apartament w kamienicy, mieszkanie w szarościach z osobistymi akcentami, nowoczesną kawalerkę w męskim stylu, a także mieszkanie w klimacie industrialnym oraz szykowny apartament nad morzem.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH