Dobrze Mieszkaj 3-2017.
Dobrze Mieszkaj 3-2017.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrze Mieszkaj
12 kwi 2017 13:26

Magazyn Dobrze Mieszkaj - numer 3/2017 już w sprzedaży

Gwiazdą wiosennego wydania Dobrze Mieszkaj jest Anna Popek. Sesję zdjęciową wykonaliśmy w przepięknych wnętrzach apartamentowca Złota 44 w Warszawie.

Wiosna to najlepszy czas na zmiany. Wszystkim, których ogarnia pragnienie, aby odmienić swoje najbliższe otoczenie polecamy najnowsze wydanie magazynu Dobrze Mieszkaj. Podpowiadamy w nim jak przeprowadzić remont, metamorfozę wnętrza czy chociażby odświeżyć aranżację mieszkania.

Pomysłów na zmianę wystroju pokoju dziennego dostarczą wiosenne kolory, które dodadzą również pozytywnej energii. W zupełnie odmienionej jadalni królować będą kwiaty – w wazonach, na porcelanie i dodatkach. Jeżeli planujecie remont kuchni, koniecznie zajrzyjcie na str. 64. Znajdziecie tam sporo inspiracji do kreatywnych działań. Nowe meble kuchenne, materiały na ściany, sprzęt AGD albo modne dodatki – podpowiadamy co wybrać i jak ze sobą połączyć, aby cieszyć się niebanalną aranżacją i komfortem na co dzień. Dla wielu z nas remont łazienki jest prawdziwym wyzwaniem, które czasem po prostu trzeba podjąć. Podpowiadamy jak nowocześnie i zgodnie z aktualnymi trendami urządzić łazienkę z prysznicem.

O tej porze roku wszystko zachęca do wyjścia na zewnątrz. Prace w ogrodzie i wokół domu mogą być równie przyjemne, co wiosenny piknik. W tym numerze znajdziecie podpowiedzi jak sprawić, aby wiosna zagościła na dobre w Waszym ogrodzie, a także pomysły na zorganizowanie majówki w plenerze.

Rozmawiamy z Anną Popek i Ewą Wachowicz. Polecamy lekturę wywiadów oraz naszych stałych rubryk: reportażu (sprawdziliśmy jak mieszka się w najsłynniejszych polskich apartamentowcach) oraz felietonu (portret współczesnego nomady kreśli dr hab. Jan Sikora).

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH