• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
14 wrz 2016 09:45

Magazyn Świat Łazienek i Kuchni: nowy numer już w sklepach

Kuchnia dla rodziny z dziećmi, propozycje wyposażenia na mały i duży budżet, najpiękniejsze aranżacje w stylu vintage i loft, a także łazienki bezpieczne dla małych i dużych - to i o wiele więcej znajdziecie w najnowszym numerze magazynu. Zapraszamy!

W najnowszym wydaniu magazynu Świat Łazienek i Kuchni (5-2016) podpowiadamy jak, zgodnie z aktualnymi trendami, urządzić stylową kuchnię i łazienkę. Dr Karolina Janczy odkrywa przed nami tajniki stylu vintage oraz radzi, jak wprowadzić go do przestrzeni kuchennej, zaś arch. Anna Koszela podpowiada jak zaaranżować łazienkę w stylu loft. Do porad ekspertów dołączamy garść inspiracji: pomysły na meble, dodatki oraz wyposażenie.

Numer ten dedykowany jest także rodzinom z dziećmi, którzy remontują bądź urządzają swoje własne M. Podpowiadamy jakie rozwiązania sprawdzą się kuchni oraz pokazujemy, jak urządzić strefę gotowania mając do dyspozycji określony budżet. Ponieważ w domu z dziećmi najważniejsze jest bezpieczeństwo i higiena, przygotowaliśmy dla czytelników przegląd baterii z termostatem oraz bezrantowych sedesów.

Jak zawsze prezentujemy również najlepsze projekty kuchni i łazienek rodzimych architektów wnętrz, pomysły na wspólne spędzanie długich jesiennych wieczory oraz inspirujące trendy utrzymane w ciepłych kolorach tej właśnie pory roku.

Najnowsze wydanie dostępne w salonach prasowych lub TUTAJ.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH