Rozpoczęła się już XV edycja konkursu „Meble Plus – Produkt Roku”. Zapraszamy do udziału i zgłaszania produktów w 16 kategoriach konkursowych.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Rozpoczęła się już XV edycja konkursu „Meble Plus – Produkt Roku”. Zapraszamy do udziału i zgłaszania produktów w 16 kategoriach konkursowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
29 wrz 2016 10:31

Meble Plus – produkt 2017 - zapraszamy do XV edycji konkursu!

Rozpoczęła się już XV edycja konkursu „Meble Plus – Produkt Roku”. Zapraszamy do udziału i zgłaszania produktów w 16 kategoriach konkursowych. Podsumowanie konkursu i uroczyste wręczenie statuetek i wyróżnień odbędzie się podczas Forum Branży Meblowej, które będzie towarzyszyło drugiej edycji „4 Design Days” w Katowicach.

Konkurs „Meble Plus – Produkt Roku” to jedno z najstarszych wydarzeń tego typu, dedykowanych polskiej branży meblarskiej. W tym roku odbędzie się już po raz piętnasty. Ponad trzydziestoosobowe jury wyłoni najlepsze meble, akcesoria i materiały dla meblarstwa. W składzie jury znajdą się eksperci od wielu lat działający w branży meblowej i profesjonalnie zajmujący się aranżacją wnętrz – przedstawiciele salonów meblowych, sieci handlowych i hurtowni, osoby reprezentujące instytucje, stowarzyszenia i targi branżowe, wreszcie – projektanci i dziennikarze.

>>>Zobacz Regulamin Konkursu „Meble Plus – Produkt 2017”<<<

>>>Poprzednie edycje konkursu<<<

Biuro konkursu:
tel. 609 792 074; e-mail: produktroku@publikator.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH