• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
06 lip 2014 17:45

Meblotworzenie czyli dzieci same projektują meble! Konkurs dla dzieci

 Konkurs „Meblotworzenie, czyli dzieci same projektują meble!” ma charakter ogólnopolski i jest skierowany do dzieci i młodzieży do 13 roku życia.  

Jak to działa? Dziecko projektuje i rysuje wymarzony mebel, rodzic skanuje pracę wielkości A4 i wysyła na adres: konkurs@perpetuummobile.org.pl w terminach od 6-go lipca do 23-go sierpnia 2014 r. Młodzi projektanci mogą wykorzystywać różne techniki i sposoby wyrazu oraz korzystać z najnowszych aplikacji, jak i tradycyjnych technik plastycznych.

Spośród wszystkich nadesłanych prac jury, złożone z przedstawicieli Partnerów Konkursu, wybierze te najlepsze, które zostaną wyeksponowane 1 września 2014 r. podczas wystawy w Ogrodzie Szkoły Podstawowej PERPETUUM MOBILE, pozostałe zaś zostaną opublikowane na stronie internetowej i profilu facebook Perpetuum Mobile – Szkoła Podstawowa. Nagrodą Główną w konkursie jest wyprodukowanie projektu i przekazanie go twórcy! Dodatkową nagrodą jest bon na zakupy w sklepie z polskim designem: sopolish.pl

Konkurs „Meblotworzenie, czyli dzieci same projektują meble!” zostanie zainaugurowany w dniu 6 lipca podczas bydgoskiego Otwartego Warsztatu Designu pt. „Dzieci same tworzą szkołę!”, trwającego od godz. 16.00 do 19.00 do udziału w którym zapraszamy nieodpłatnie wszystkich małych projektantów z Bydgoszczy i okolic! Co ich czeka? Projektowanie, szycie, zdobienie i tworzenie nowatorskich makiet! W ten właśnie sposób uruchomiona zostanie Przestrzeń Twórcza Niepublicznej Szkoły i Przedszkola Perpetuum Mobile przy ul. Chopina 28 w Bydgoszczy. Osoby zainteresowane dalszymi warsztatami w postaci Półkolonii z Designem mogą odwiedzać Szkołę w dniach 7-11 lipca ( od 9.00 do 16.30), po uprzednim dokonaniu zapisów. W programie: tworzenie mebli z drewna z odzysku (skrzynie - siedziska, półki na książki), konstruowanie mat do odpoczynku, budowa kanap z poduszek, tworzenie puf i siedzisk oraz pudełek do różnistych różności.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH