Fot. materiały organizatora.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Fot. materiały organizatora.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
18 marz 2014 12:01

Murexpo, Modne Wnętrze, Kiermasz Roślin Ogrodowych i ekoakcja

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskich Targach Budowlanych Murexpo i w towarzyszących im Targach Wyposażenia Wnętrz Modne Wnnętrze, które odbędą się w dniach 25-27 kwietnia 2014 r. na warszawskim Torwarze (ul. Łazienkowska 6a). Będzie to już 21. edycja Targów Budowlanych oraz 9. edycja Targów Wnętrzarskich.

Murexpo to najważniejsza na Mazowszu impreza budowlana, organizowana nieprzerwanie od 14 lat, kierowana do osób profesjonalnie związanych z branżą oraz do indywidualnych inwestorów. Rokrocznie dwie edycje imprezy - wiosenna i jesienna - gromadzą blisko 400 wystawców oraz prawie 12 000 zwiedzających.

Osobom budującym dom, planującym budowę, przebudowę bądź remont targi oferują bogaty program edukacyjny poświęcony najważniejszym etapom realizacji inwestycji. Program debat, wykładów i seminariów uzupełnia rozbudowane centrum porad, w którym goście mogą liczyć na indywidualne, bezpłatne konsultacje.

Podczas najbliższej edycji Targów można będzie zobaczyć i porównać najmodniejsze meble ogrodowe, domki letniskowe, ogrodzenia, oświetlenie, systemy nawadniające, fontanny, oczka wodne a także maszyny i urządzenia niezbędne w każdym ogrodzie i na działce. Warto zajrzeć na Kiermasz Roślin Ogrodowych – można będzie kupić kwiaty doniczkowe, ogrodowe, roślinność działkową, krzewy i drzewka owocowe.

Tradycyjnie, równolegle z Ogólnopolskimi Targami Budowlanymi Murexpo odbędą się Targi Wyposażenia Wnętrz Modne Wnętrze. To impreza prezentująca aktualną ofertę producentów i dystrybutorów sprzętu, akcesoriów i dodatków stanowiących o wyglądzie wnętrz mieszkalnych: mebli, oświetlenia i elektroniki użytkowej, a także różnorodnych detali dekoracyjnych. Wydarzenie ma na celu promocję dobrych i ciekawych wyrobów, prezentację aktualnych kierunków w wyposażaniu wnętrz, oraz - co niezwykle istotne - wszechstronną pomoc indywidualnym inwestorom w podjęciu decyzji o wyglądzie ich własnych mieszkań - w zgodzie z potrzebami funkcjonalnymi i estetycznymi Targom towarzyszą: bezpłatne porady dla indywidualnych inwestorów, spotkania z projektantami i stylistami wnętrz.

Najbliższym edycjom towarzyszyć będzie talże będzie eko akcja – zbiórka elektroodpadów w zamian za ekologiczne upominki.

Termin: 25-27 kwietnia 2014 r.

Miejsce: ul. Łazienkowska 6a, Torwar, Warszawa

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH