W środku magazynu prezentujemy między innymi... nasz przepis na minimalizm!

Zobacz galerię [4 zdjęć]

W środku magazynu prezentujemy między innymi... nasz przepis na minimalizm!
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
12 marz 2015 14:23

Najnowszy numer 100% Wnętrza już w sprzedaży!

Szukacie pomysłu na urządzenie salonu, kuchni, sypialni czy łazienki? Zajrzyjcie do najnowszego, wiosennego wydania magazynu 100% Wnętrza!

Za oknami dostrzegamy już pierwsze oznaki wiosny, a do sprzedaży trafił właśnie pierwszy w tym roku numer magazynu 100% Wnętrza.

W aktualnym wydaniu prezentujemy 45 najciekawszych wnętrz, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Pokazujemy realizacje, które przypadną do gustu zarówno miłośnikom nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeni, jak i zwolennikom ciepłych, przytulnych klimatów.

Prezentujemy duże domy i bardzo małe mieszkania. Zobaczycie między innymi, jak urządzić kuchnię w 36-metrowym, malutkim mieszkaniu, zaaranżować ją w ciągu komunikacyjnym, a także jak zaakcentować przestrzeń biało-czarnego salonu dawką intensywnej czerwieni. Radzimy, jak urządzić łazienkę w stylu retro, przemienić salon w dziką dżunglę, stworzyć przytulny nastrój w sypialni za pomocą... chłodnych barw. Poza tym - jak zawsze - dostarczamy Wam dużo pięknych zdjęć i nowości trendowych. 

Szukajcie nas na sklepowych półkach lub na stronie naszego salonu prasowego

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH