W czasie 4 Design Days Natalia Nguyen będzie pełnić rolę moderatora sesji o architekturze i designie, a także prelegenta.
W czasie 4 Design Days Natalia Nguyen będzie pełnić rolę moderatora sesji o architekturze i designie, a także prelegenta.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 sty 2016 09:41

Natalia Nguyen na 4 Design Days

Architekt, projektantka wnętrz i biżuterii, aktorka, miłośniczka designu, jedzenia i gotowania. Natalia Nguyen będzie gościem wydarzenia 4 Design Days.

Moja miłość do architektury i designu trwa od ponad 10 lat. Dziedzinom tym poświęciłam całe życie zawodowe, które powiązałam z pracą w biurach architektonicznych i studiami aranżacji wnętrz - mówi Natalia Nguyen.

Ukończyła Politechnikę Warszawską oraz Santa Monica College, West LA College i Los Angeles Institute of Architecture and Design.

Architektura jest wyzwaniem, które chcę rozwijać i zgłębiać do końca życia. Najbardziej cenię w niej piękno, a dopiero później funkcjonalność. Uwielbiam niekonwencjonalne rozwiązania, ciekawe materiały i faktury, a także piękne kolory i naturalne materiały - opowiada.

Szerszej publiczności znana jest jako współprowadząca programu „Pan i Pani House”, emitowanego na antenie TVN w 2012 roku. Wspólnie z ekipą remontową podróżowała po Polsce, by zmieniać wnętrza w polskich domach. Kolejnym medialnym wyzwaniem był program „Bitwa o dom”, w którym zasiadała w Jury przez trzy edycje.

W czasie 4 Design Days Natalia Nguyen będzie pełnić rolę moderatora sesji o architekturze i designie, a także prelegenta. Podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem zarówno w czasie dni skierowanych do biznesu, jak i konsumentów.

4 Design Days odbędzie się 11-14 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Organizatorem imprezy jest Grupa PTWP, wydawca Propertynews.pl i Propertydesign.pl. Więcej o 4 Design Days oraz agenda wydarzenia na: www.4dd.pl oraz na www.propertydesign.pl

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH