Fot. Jean Marc Artisan.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Fot. Jean Marc Artisan.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
26 wrz 2014 15:29

Nowa marka postarzanych podłóg na polskim rynku

Wyraźnie postarzane, noszące ślady użytkowania drewno na podłogach to obecnie jeden z najważniejszych trendów w aranżacji wnętrz! Dowodem na to jest nowa marka takich podłóg na polskim rynku.

W podłogach Jean Marc Artisan piękno drewna podkreślone zostało metodami uzyskiwanym przez ebenistów - francuskich rękodzielników, starannie dobrano naturalne oleje, które idealnie podkreślają atuty drewna, jego kolorystykę i kształt sęków. Efekt wiekowej szlachetności osiągnięto dzięki ręcznym zabiegom postarzającym, m.in. celowym uszkodzeniom - delikatnym rysom, wgnieceniom, a nawet otworom przypominającym ślady korników. 
Mimo „wiekowego” wyglądu podłogi Jean Marc Artisan to produkt zaawansowany technologicznie. Są to deski warstwowe, w których każda warstwa to szlachetne drewno dębu. Warstwy te zostały idealnie zespojone w konstrukcji krzyżowej, która gwarantuje wytrzymałość i trwałość. Trudnopalność oraz wyjątkowo gruba warstwa wierzchnia podłogi pozwala na jej stosowanie nawet w miejscach mocno eksploatowanych, takich jak restauracje, kluby, hotele czy galerie handlowe. Podłoga może być również układana na ogrzewaniu podłogowym.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH