Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Pokazujemy, jak być smart, mieć dobre wejście i oszczędnie budować.

Pokazujemy, jak być smart, mieć dobre wejście i oszczędnie budować.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 10 cze 2015 15:04 (aktualizacja: 11 cze 2015 15:50)

Nowy Dom z Przyszłością już w sprzedaży!

Nowy numer Domu z Przyszłością już w sprzedaży. W środku znajdziecie praktyczne porady - jak zbudować wymarzony dom, wyposażyć go w inteligentne technologie i estetycznie urządzić.

W najnowszym numerze dostarczamy porcję inspirujących tekstów, o szerokiej tematyce. Krok po kroku przeprowadzamy Was, naszych czytelników, przez poszczególne etapy budowy, wykańczania i wyposażania domu. 

Przygotowując bieżący numer kierowaliśmy się przekonaniem, że na miano domu z przyszłością zasługuje budynek, który jest przyjazny środowisku, energooszczędny, ale także wyposażony w inteligentne instalacje, ułatwiające życie i zapewniające komfort domownikom. Na naszych czytelników czekają praktyczne porady, porcje nowinek technologicznych i trendów aranżacyjnych.

Zobaczycie, jak ocieplić dom, wybrać wysokiej klasy stolarkę otworową. Poznacie również zalety i możliwości domów inteligentnych, a także... inteligentnych ogrodów. Przekonacie się również, w jak wielu czynnościach może Was wyręczyć inteligentny sprzęt AGD. 

Magazyn dodatkowo wyposażyliśmy w część prezentującą ponad 30 projektów domów ekonomicznych, nowoczesnych i energooszczędnych. 

Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA