Sesja zdjęciowa z Piotrem Polkiem. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [23 zdjęć]

Sesja zdjęciowa z Piotrem Polkiem. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
02 sty 2017 10:04

Nowy rok z magazynem „Dobrze Mieszkaj”

Piotr Polk, Tomasz Pągowski, Anna Popek – to tylko niektóre polskie gwiazdy, które pojawią się na okładkach magazynu Dobrze Mieszkaj w 2017 roku. W nowym roku będzie też jeszcze więcej projektów wnętrz, porad i felietonów.

Gwiazdą pierwszego numeru „Dobrze Mieszkaj” w nowym roku (wydanie grudzień-styczeń) został Piotr Polk – aktor teatralny i telewizyjny, którego pasją niezmiennie od 21 lat jest projektowanie mebli. W 2016 roku na rynku pojawiła się jego pierwsza autorska kolekcja „New Classic Design by Polk”. O swojej fascynacji meblami i o pracy aktora opowiedział naszym czytelnikom. Piotr Polk od 1997 roku związany głównie z teatrem Syrena w Warszawie, gdzie zagrał wiele brawurowych ról m.in. w przedstawieniach Klub hipochondryków, Pajęcza sieć, Plotka. Gości także na scenach teatru Stu w Krakowie oraz warszawskich teatrów Kamienica i Kwadrat. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt ról w filmach i serialach.

W kolejnym wydaniu magazynu „Dobrze Mieszkaj” (luty-marzec) spotkamy się w projektantem Tomaszem Pągowskim, który znany jest z programów telewizyjnych o tematyce wnętrzarskiej: "Samowkręt", „Bitwa o dom” czy „Remont w 48h”. Tomka odwiedzimy w jego nowym mieszkaniu. Pokażemy jak mieszka i jak pracuje.

W numerze wiosennym gościem magazynu Dobrze Mieszkaj (kwiecień-maj) będzie Anna Popek – polski dziennikarka radiowa i telewizyjna. Obecnie związana z Telewizją Polską. Dowiemy się jakie wnętrza lubi dziennikarka, poznamy także jej pasje i zainteresowania.

Nowy rok to nowe wyzwania, których podejmie się redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj. Nie zabraknie więc tematów dobrze znanych naszym czytelnikom. W każdym wydaniu redakcja zaprezentuje wyselekcjonowane projekty najlepszych polskich pracowni projektowych, bogate w nowe i oryginalne rozwiązania aranżacyjne. Prezentacje projektowe wzbogacone zostaną o profesjonalne porady współpracujących z magazynem architektów, projektantów oraz stylistów na temat zasad urządzania i aranżacji wnętrz.

Nie zabraknie również ciekawych felietonów oraz tematów poświęconych urządzaniu salonów, sypialni, kuchni czy łazienek. Będą porady i piękne zdjęcia. Wszystkie artykuły, jak zawsze pokazane zostaną w nowoczesnym, pełnym kolorów layoucie, podkreślający urodę prezentowanych aranżacji wnętrz i pozwalający w pełni pokazać ich projektowy potencjał.

Już rok 2016 przyniósł wiele zmian. Najważniejsza z nich dotyczyła okładki magazynu „Dobrze Mieszkaj”. Na okładce każdego wydania, zaczynając od numeru czerwiec-lipiec, gościła polska gwiazda związana ze światem designu. Jako pierwsza w wakacyjnym wydaniu pojawiła się Natalia Nguyen, z wykształcenia architekt urbanista, znana z programów telewizyjnych o tematyce wnętrzarskiej: „Bitwa o dom” oraz „Pan i Pani House”, a także aktorka. W kolejnych wydaniach gościła Omenaa Mensah – dziennikarka i gospodyni programu „Domy gwiazd”, prezes fundacji, kobieta biznesu, która pod marką Ammadora tworzy luksusowe meble oraz Zbigniew Urbański – pasjonat nowych technologii, tester oraz kolekcjoner gadżetów.

Rozszerzyliśmy także formułę pisma o dział z felietonami. W 2016 roku felietony dla nas pisali m.in. Michał Mazur (dziennikarz, bloger, który każdego roku odwiedza około 20 targów, festiwali i konferencji o designie i nowych technologiach organizowanych w różnych miejscach na świecie, a wytropione trendy opisuje na stronie TrendNomad.com), Dominika J. Rostockiej (architekt wnętrz, designer, prezes i główny projektant w Creative Coop Architects) czy dr Jan Sikora (architekt wnętrz, prowadzi autorską pracownię Sikora Wnętrze, członek IIDA – Światowego Stowarzyszenia Architektów Wnętrze z siedzibą w USA).

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH