Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Zaprosiliśmy architektów, projektantów, dekoratorów wnętrz na szkolenie w ramach Studia Dobrych Rozwiązań. W miniony wtorek (21 czerwca) rozmawialiśmy o tym, jak tworzyć piękne łazienki i strefę dzienną. Dziękujemy za tak liczną obecność!

Studio Dobrych Rozwiązań  21 czerwca 2016  Warszawa
  • Autor: Redakcja Rynekłazienek.pl
  • 23 cze 2016 16:07 (aktualizacja: 24 cze 2016 08:26)

Ponad 120 gości na Studiu Dobrych Rozwiązań w Warszawie!

Zaprosiliśmy architektów, projektantów, dekoratorów wnętrz na szkolenie w ramach Studia Dobrych Rozwiązań. W miniony wtorek (21 czerwca) rozmawialiśmy o tym, jak tworzyć piękne łazienki i strefę dzienną. Dziękujemy za tak liczną obecność!

Po rekordowych spotkaniach w Lublinie oraz Gdańsku także Stolica nas nie zawiodła. Przez cały dzień odwiedziło nas ponad 120 gości! W tym gronie byli przede wszystkim architekci, projektanci, dekoratorzy wnętrz oraz osoby specjalizujące się w tworzeniu wnętrz.  Dziękujemy za spotkanie!

Zobacz także: Obszerna fotorelacja ze spotkania.

Warszawska edycja Studia Dobrych Rozwiązań różniła się trochę od dotychczasowych spotkań. Zakres tematyczny wydarzenia był tym razem skierowany przede wszystkim na aranżację i urządzanie strefy dziennej. Ponadto przedstawiciele Partnera Strategicznego - Sieci Salonów Elements oraz Partnera Głównego - marek Ceramstic oraz Morgan&Möller - opowiedzieli o produktach i rozwiązaniach, które sprawdzą się w łazience.

 

Ekipa Elements w dużej reprezentacji w Warszawie - o tajnikach kompleksowego wyposażenia łazienek.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rynek łazienek (@lazienka) 21 Cze, 2016 o 1:47 PDT

Dziś przedstawiamy markę Ceramstic oraz nasze najnowsze kolekcje #fresh na spotkaniu #studiodobrychrozwiazan :) #enjoyceramstic #ceramstic #interior #design #interiordesign #plytkiceramiczne #ceramic #tiles #dom #wnetrza #ceramstic #ceramsticinspiracje #ceramsticstyle #designlovers #inspiration #ceramictiles #home #homedecor #house

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ceramstic (@ceramstic.design) 21 Cze, 2016 o 3:13 PDT

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA