• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
14 kwi 2014 17:22

Portal Archiconnect.pl – ponad 400 architektów i 1500 wnętrz!

Na portalu Archiconnect.pl dostępnych jest już ponad 400 wizytówek architektów specjalizujących się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych i publicznych. Liczba prezentowanych przez nich wnętrz przekroczyła 1500!

Archiconnect.pl to portal adresowanych do wszystkich miłośników dobrych wnętrz. Można na nim znaleźć nie tylko namiary na projektantów, którzy będą służyli radą i pomogą nam wykreować nasze najbliższe otoczenie, ale też bogaty zestaw zdjęć, które mogą stać się cenną inspiracją.

Na naszym portalu prezentujemy bardzo szerokie spektrum wnętrz zarówno mieszkalnych, jak i publicznych. Bogactwo stylów i stosowanych rozwiązań projektowych sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. I nieważne, czy jesteśmy miłośnikami prostoty formalnej spod znaku minimalizmu, czy też marzy się nam kapiący od przepychu glamour. Co więcej, inwestorzy korzystający z naszego portalu mogą bez większego trudu odszukać w najbliższej okolicy najbardziej odpowiadającego im projektanta. Zatem zapraszamy wszystkich w nasze progi – mówi Mariusz Golak, redaktor naczelny portalu Archiconnect.pl.

Wydawcą portalu Archiconnect.pl jest Publikator, właściciel czasopism i portali o tematyce wnętrzarskiej i budowlanej.

Zobacz: www.archiconnect.pl.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH