• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
06 marz 2014 05:12

Portal dla architektów Archiconnect.pl zainaugurował swoją działalność

Wraz z początkiem marca br. rozpoczął działalność Archiconnect.pl – portal adresowany do projektantów specjalizujących się w aranżowaniu wnętrz, zarówno mieszkalnych, jak i publicznych. Dzięki niemu architekci zyskali miejsce do prezentacji swoich realizacji, zaś inwestorzy – narzędzie pomocne w poszukiwaniu projektantów.

Głównym celem serwisu Archiconnect.pl jest stworzenie platformy umożliwiającej skuteczną i wielopłaszczyznową wymianę informacji pomiędzy projektantami a potencjalnymi inwestorami. Portal zawiera wizytówki architektów oraz biur projektowych wraz z prezentacją ich najlepszych realizacji. Dzięki temu inwestor może znaleźć architekta, który najbardziej mu odpowiada pod względem reprezentowanego stylu aranżacji wnętrz.

Korzystając z naszego portalu, inwestor bez problemu trafi do najbardziej odpowiadającego mu projektanta. Marzysz o minimalistycznej kuchni? Przy pomocy wyszukiwarki znajdziesz pełen zestaw wnętrz tego typu wraz z danymi osób, które je zaprojektowały. Luksusowy salon w stylu glamour, a może surowy loft? Nie ma problemu. Dzięki portalowi Archiconnect.pl prosto i szybko odszukasz każde wymarzone wnętrze zaprezentowane w postaci atrakcyjnych zdjęć – mówi Mariusz Golak, redaktor naczelny portalu Archiconnect.pl.

Atutem portalu jest niewątpliwie bogaty zbiór zdjęć realizacji w czytelny sposób pogrupowanych w zależności od typu wnętrza i jego lokalizacji.

Wejdź na Archiconnect.pl.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • gość, 2014-03-06 09:39:43

    no i pięknie!

POLECAMY W SERWISACH