Serwisy Grupy Publikator.
Serwisy Grupy Publikator.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
09 wrz 2014 16:05

Portale Grupy Publikator w dwudziestce najlepszych serwisów internetowych!

Jak wynika z badań Megapanelu PBI/Gemius w czerwcu 2014 roku portale Grupy Publikator znalazły się wśród 20 najchętniej odwiedzanych serwisów internetowych w branży Budownictwo i Nieruchomości.

Polskie Badania Internetu (PBI) i firma badawcza Gemius, współpracujące w zakresie realizacji badania Megapanel PBI/Gemius, będącego standardem pomiaru oglądalności witryn i aplikacji internetowych w Polsce, opublikowały wyniki za czerwiec 2014 roku.

Grupa Publikator znalazła się w pierwszej dwudziestce najpopularniejszych serwisów internetowych w Polsce w branży Budownictwo i Nieruchomości. W czerwcu liczba odsłon portali Grupy Publikator wyniosła 3 141 559, a liczba realnych użytkowników 222 878.

Serwisy internetowe w branży Budownictwo i Nieruchomości biorące udział w badaniu Megapanelu PBI/Gemius to zarówno portale jak i serwisy ogłoszeniowe. Biorąc pod uwagę taki podział, Grupa Publikator znalazła się na 10 miejscu wśród serwisów tematycznych.

O Grupie Publikator

Grupę Publikator tworzą serwisy internetowe: dobrzemieszkaj.pl, mamkuchnie.pl, lazienka.pl, meble.com.pl, najlepszedomy.pl, archiconnect.pl, fachowywykonawca.pl, specjalizujące się
w publikacjach o tematyce wnętrzarskiej i budowlanej.

Portale Grupy Publikator adresowane są do bardzo szerokiego grona odbiorców – zarówno tych poszukujących designerskich rozwiązań do wnętrz, jak i tych, którzy na co dzień zmagają się z problemami prawidłowego wykonania budynku mieszkalnego czy też obiektu użyteczności publicznej.

Dobrzemieszkaj.pl to portal poświęcony urządzaniu i wyposażaniu wnętrz. Codziennie aktualizowany, inspiruje do zmian we wnętrzach, wskazuje na aktualne trendy w dziedzinie designu.

Mamkuchnie.pl to najmłodszy portal w portfolio Grupy Publikator. Skierowany jest do wszystkich, którzy poszukują inspirujących pomysłów oraz praktycznych wskazówek, jak urządzić własną kuchnię i jadalnię.

Łazienka.pl to profesjonalne i kompleksowe źródło informacji oraz kompendium wiedzy na temat projektowania, urządzania i wyposażenia łazienek.

Meble.com.pl to profesjonalny przewodnik dla wszystkich, których interesują meble – dobrze zaprojektowane i wykonane, a co najważniejsze – dopasowane do indywidualnych potrzeb.

FachowyWykonawca.pl to profesjonalny portal dla tych, którzy poszukują rzetelnej wiedzy na temat budo­wy, modernizacji, wykończenia wnętrz.

Archiconnect.pl to portal adresowany do architektów specjalizujących się w aranżacji wnętrz, zarówno mieszkalnych, jak i publicznych. To platforma umożliwiająca wymianę informacji pomiędzy projektantami oraz potencjalnymi inwestorami.

Najlepszedomy.pl to portal, który pokazuje ciekawe zdjęcia realizacji i projekty interesujących domów w różnych stylach. 

Więcej informacji:

Wioletta Wołkowycka, dyrektor działu promocji

e-mail: wwolkowycka@publikator.com.pl , kom. 609 791 773

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH