Fot. Praskie Targi Nieruchomości.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Fot. Praskie Targi Nieruchomości.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
27 lut 2014 05:46

Praskie Targi Nieruchomości w Warszawie

8 i 9 marca 2014 roku odbędzie się pierwsza edycja Praskich Targów Nieruchomości. Warto się tam wybrać, bo na targowy weekend w Centrum Praskim Koneser wystawcy przygotowują specjalne oferty, rabaty i promocje.

Na Praskich Targach Nieruchomości będzie można poznać aktualną ofertę deweloperów z Pragi i okolic, nabyć nieruchomości w specjalnych cenach oraz skorzystać z preferencyjnych warunków ich kredytowania. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim dla tych, którzy chcą kupić mieszkanie lub dom na warszawskiej Pradze Południe, Pradze Północ, Wawrze lub Targówku.

Wśród targowych atrakcji jest możliwość uzyskania specjalnej ulgi mieszkaniowej. Oprócz rabatu, który można wynegocjować przy zakupie nieruchomości, deweloper, który przystąpił do targowego programu Ulga Mieszkaniowa ma obowiązek zwrotu kosztów aktu notarialnego poniesionego przez klienta przy zawieraniu umowy deweloperskiej. 

Z kolei na stoisku targowego kredytu hipotecznego będzie można uzyskać preferencyjny kredyt. W czasie targów będzie też funkcjonować specjalny punt informacyjny rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Można się tu będzie dowiedzieć, jakie warunki trzeba spełniać żeby skorzystać z programu MdM, jakie domy i mieszkania będą objęte programem dopłat, jakiego dofinansowanie możesz się spodziewać, czy program działa na rynku pierwotnym i wtórnym oraz czy korzystając z programu MdM będzie mógł korzystać z innych ulg i jakich.

Termin: 8-9 marca 2014 r.

Miejsce: Praskie Centrum KONESER, ul. Ząbkowska 27/31 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH