Sergio Oliveira i Soraia Costa, ambasadorzy luksusowej portugalskiej marki łazienkowej, będą gośćmi zbliżającego się Forum Branży Łazienkowej

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Sergio Oliveira i Soraia Costa, ambasadorzy luksusowej portugalskiej marki łazienkowej, będą gośćmi zbliżającego się Forum Branży Łazienkowej
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
14 marz 2018 11:19

Przedstawiciele Maison Valentina gośćmi Forum Branży Łazienkowej

Sergio Oliveira i Soraia Costa, ambasadorzy luksusowej portugalskiej marki łazienkowej, będą gośćmi zbliżającego się Forum Branży Łazienkowej.

Maison Valentina to jedna z najbardziej ekskluzywnych marek wyposażenia łazienek na świecie. Znaleźć ją można w domach wielu amerykańskich artystów, w luksusowych restauracjach i hotelach na całym świecie, zdarzało jej się także być gwiazdą w filmach. Wywodząca się z Portugalii marka słynie z ekstrawaganckich, odważnych i dopracowanych w każdym szczególe kreacji, często posługuje się luksusowymi materiałami, takimi jak złoto, srebro, ekskluzywne kamienie naturalne, łącząc je w zaskakujących projektach, które nieraz podbiły serca widzów na największych światowych targach designu. Niepowtarzalny design, jubilerska precyzja wykonania, ręczne rzemiosło - wszystko to sprawia, że portugalska marka jest dziś synonimem luksusu w urządzaniu wnętrz.

Ambasadorowie marki Maison Valentina, Sergio Oliveira i Soraia Costa, będą gośćmi zbliżającego się Forum Branży Łazienkowej, wydarzenia organizowanego przez magazyn Łazienka i portale Lazienka.pl i Ryneklazienek.pl. W inauguracyjnym wykładzie opowiedzą o kulisach powstawania jednych z najbardziej luksusowych projektów łazienkowych na świecie, wezmą również udział w dyskusji inauguracyjnej pt. "Łazienka premium - przyszłość pod znakiem innowacyjnej łazienki, która nie tylko cieszy oko, ale jest komfortowa i ekologiczna".

Zarejestruj się na Forum Branży Łazienkowej: TUTAJ

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH