• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
06 kwi 2014 12:26

Przesunięcie terminu nadsyłania zgłoszeń na Konkurs Design-Open Space_Narcyzm

W ramach II MFDP Wroclove Design został ogłoszony konkurs dla projektantów Design-Open Space_NARCYZM. Termin nadsyłania prac przesunięto na 13.04.2014 r.

Nadesłane projekty oceniać będzie kapituła, do której zaproszeni zostali projektanci i eksperci:

Joanna Albin – Domo +
Marek Cecuła –  Modus Design
prof. Włodzimierz Dolatowski  - ASP Wrocław
Ewa Voelkel Krokowicz - CEO Concordia Design
Katarzyna Roj – Galeria Design – BWA Wrocław
Małgorzata Szczepańska – Redaktor Naczelna Elle Decoration
Anna Vonhausen – Projektantka / Dyrektor Kreatywny firmy Sitag

Na prace organizatorzy czekają do 13.04.2014. Udział w konkursie jest bezpłatny. Mogą wziąć w nim udział studia projektowe, młodzi projektanci, debiutanci i studenci. Organizatorzy poszukują: nowych i oryginalnych produktów, projektów, prototypów i koncepcji wzorniczych: innowacyjnych, kreatywnych, zaangażowanych społecznie i funkcjonalnych. Narcystycznych projektów jak również tych polemizujących, buntujących się czy zaprzeczających Narcyzmowi. 

NAGRODA: bezpłatna ekspozycja pośród cenionych projektantów z Polski i Europy na specjalnej wystawie pokonkursowej "Design-Open Space_NARCYZM" w ramach: 2. MFDP Wroclove Design oraz szeroka promocja laureatów.
Wystawę pokonkursową Design-Open Space_NARCYZM po ekspozycji na Wroclove Design Festival zobaczyć będzie można także na: Poznan Design Days 30 maj - 8 czerwiec 2014 w Poznańskim Arsenale oraz Wawa Design Festiwal 5-14 września 2014 w Soho Factory. 

Więcej informacji na: www.wroclovedesign.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH