• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
07 cze 2016 11:10

Rozpoczęło się Studio Dobrych Rozwiązań w Gdańsku!

Po raz jedenasty spotykamy się z architektami i projektantami w ramach Studia Dobrych Rozwiązań. Po roku wracamy do Gdańska, gdzie opowiadamy o trendach do łazienek i kuchni. Czeka nas też wykład gościa specjalnego.

Gdańska edycja Studia Dobrych Rozwiązań odbywa się w Olivia Business Centre. O godzinie 10 wystartowała 11. edycja naszych warsztatów. To tym bardziej wyjątkowe spotkanie, że w niezwykłej scenerii Olivia Tower (mamy widok z 12. piętra na Gdańsk i zatokę) opowiemy o rozwiązaniach do łazienek i kuchni.

O godzinie 14 z kolei czeka nas wystąpienie gościa specjalnego Studia Dobrych Rozwiązań w Gdańsku - dr Jana Sikory, architekta wnętrz, autora pracy doktorskiej o architekturze polskiego wybrzeża oraz wielu nagradzanych projektów wnętrz prywatnych i publicznych, w tym Stacji Kultury w Rumi, która w w 2016 roku została nagrodzona jako najpiękniejsza biblioteka na świecie. 

Prezentacje o trendach rozpoczęła Anna Raducha-Romanowicz, która opowiedziała o najnowszych trendach, które zaobserwowała w Mediolanie podczas iSaloni 2016.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH