Studio Dobrych Rozwiązań - Białystok 2014.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Studio Dobrych Rozwiązań - Białystok 2014.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Redakcja dobrzemieszkaj.pl
14 kwi 2015 14:21

Studio Dobrych Rozwiązań – ruszamy w trasę!


Interesują Cię nowe trendy w projektowaniu wnętrz? Jesteś ciekaw, co nowego do łazienek, kuchni, salonu albo sypialni pojawiło się w ofercie producentów, ale nie masz czasu jeździć na międzynarodowe targi? Studio Dobrych Rozwiązań to spotkanie właśnie dla Ciebie! W tym roku odwiedzimy 5 miast w całej Polsce!

Studio Dobrych Rozwiązań to wspólna inicjatywa redakcji dwumiesięcznika „Łazienka”, pisma „Świat Łazienek i Kuchni” oraz redakcji portalu Dobrzemieszkaj.pl. Dziennikarze od lat związani z branżą projektowania wnętrz opowiedzą, jakie trendy oraz nowości zaobserwowali na międzynarodowych imprezach targowych, zdradzą co będzie modne oraz jakie rozwiązania będą promować producenci.

 • Zapraszamy projektantów, architektów na spotkania:

     Kuchnia i Łazienka:

  - 12 maja w Lublinie

  - 23 czerwca we Wrocławiu

  - 8 września w Trójmieście

  - 13 października w Krakowie

  - 24 listopada w Warszawie

  Salon i Sypialnia:

  - 10 czerwca w Warszawie

Anna Raducha-Romanowicz, redaktor prowadząca magazyn „Łazienka” pokaże najciekawsze rozwiązania pokazane na tegorocznych targach ISH. Z kolei kuchenne nowości i trendy z targów Living Kitchen 2015 Kolonia przedstawi Małgorzata Nietupska, redaktor prowadząca magazynu „Świata Łazienek i Kuchni”.

Studio Dobrych Rozwiązań jest także okazją, by spotkać się bezpośrednio z producentami. Podczas swoich prezentacji oraz na stoiskach opowiedzą i pokażą nowości produktowe oraz zaprezentują możliwości tworzonych przez siebie technologii.

Na koniec dowiecie się, jak skutecznie i atrakcyjnie promować swoją pracę. Arkadiusz Kaczanowski, redaktor prowadzący portalu RynekLazienek.pl opowie o tym jak wykorzystać internet w budowaniu swojej prywatnej marki oraz co może sprawić, by czasopisma i portale poświęcone wzornictwu i projektowaniu chciały pisać o Waszych pracach.

Wyjątkowo w tym roku poszerzamy koncepcję Studia Dobrych Rozwiązań o projektowanie salonu i sypialni. Dodatkowe spotkanie 10 czerwca w Warszawie będzie okazją, by posłuchać i porozmawiać z ekspertami od projektowania tych pomieszczeń.

Tegoroczna edycja Studia Dobrych Rozwiązań to kontynuacja programu wykładów, które z sukcesem organizowaliśmy w ubiegłym roku. Wtedy pilotażowo spotkaliśmy się z Wami w Warszawie oraz Białymstoku. Wielkie zainteresowanie ze strony architektów i projektantów skłoniło nas do poszerzenia programu – w tym roku będziemy mieli okazję spotkać się z Wami w Lublinie, Wrocławiu, Trójmieście, Krakowie oraz Warszawie.

Do zobaczenia!

Udział w Studiu Dobrych Rozwiązań jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniej rejestracja internetowa na: 

http://www.archiconnect.pl/archiconnect/202/zarejestruj_sie_na_studio_dobrych_rozwiazan,103916.html

KONTAKT DO ORGANIZATORA

e-mail: konferencje@publikator.com.pl

tel. (85) 67 85 334

ORGANIZATORZY

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH