Spotkanie w Białymstoku poprowadziła Anna Raducha-Romanowicz, redaktor magazynu Łazienka.

Zobacz galerię [32 zdjęć]

Spotkanie w Białymstoku poprowadziła Anna Raducha-Romanowicz, redaktor magazynu Łazienka.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
03 paź 2014 14:32

Studio Dobrych Rozwiązań – tak było w Białymstoku!

Trendy łazienkowe i kuchenne z targów iSaloni w Mediolanie oraz Cersaie w Bolonii. Prezentacje produktów oraz rozmowy o projektowaniu. W kolejnej edycji Studia Dobrych Rozwiązań, tym razem w Białymstoku, udział wzięło blisko 70 architektów i projektantów wnętrz.

Studio Dobrych Rozwiązań to wspólne przedsięwzięcie magazynów „Świat Łazienek i Kuchni” oraz „Łazienka”, a także portali Lazienka.pl i MamKuchnie.pl.
Impreza odbyła się 2 października 2014 r. w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym w Białymstoku. Wzięło w niej udział blisko 70 architektów oraz projektantów wnętrz, głównie z Białegostoku, ale także Suwałk, Warszawy.
Pomysł na zorganizowanie Studia Dobrych Rozwiązań narodził się po tegorocznych targach iSalonie w Mediolanie we Włoszech. W tym roku bowiem odbyły się na nich wielkie wystawy: łazienkowa (Del Bagno) oraz kuchenna (Eurocucina). Ciekawych nowości było tak dużo, że przygotowaliśmy specjalne prezentacje trendów dla architektów i projektantów wnętrz, z uwzględnieniem łazienek oraz kuchni. Zaprosiliśmy też do współpracy producentów wiodących marek w branży wnętrzarskiej.

Zobaczcie fotorelację!

Tekst: Małgorzata Nietupska.

Zdjęcia: Bartosz Jarosz.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH