Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Studio projektowe - Trufle Mozaiki, za kolekcję wzorów mozaiki inspirowanych folklorem \"Etno\" - autorstwa Ewy Skrzypiec w kategorii produkt, otrzymało nagrodę Zamku Cieszyn.

  • Autor: Rafał Konopka
  • 21 cze 2016 09:03 (aktualizacja: 21 cze 2016 09:22)

Studio projektowe Trufle Mozaiki z nagrodą w ramach konkursu „Śląska Rzecz”

Studio projektowe - Trufle Mozaiki, za kolekcję wzorów mozaiki inspirowanych folklorem "Etno" - autorstwa Ewy Skrzypiec w kategorii produkt, otrzymało nagrodę Zamku Cieszyn.

15 czerwca 2016 podczas 11. edycji konkursu w Zamku Cieszyn odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Producentem mozaiki są Trufle Mozaiki M. Wolak, J. Wolak s. c., Katowice. 

"Śląska Rzecz" to jedyny regionalny konkurs dizajnu w Polsce. Nagrody i wyróżnienia są przyznawane w trzech kategoriach: produkt, grafika użytkowa (w tym komunikacja wizualna i multimedia) oraz usługa.

W dniach 15.06.-31.07.2016 w Oranżerii Zamku Cieszyn na wystawie pokonkursowej będzie można zobaczyć zwycięskie projekty oraz pozostałe, które jury nominowało do prezentacji. Zwycięskie i wyróżnione projekty to nie tylko świetne pomysły – w konkursie nie nagradza się intencji – ale jakość wdrożenia. Pokazują tym samym, że design robi wielką różnicę! A dobrze zaprojektowane produkty, czy usługi przynoszą korzyści nam wszystkim – firmy mogą konkurować na rynku, a użytkownicy korzystać z funkcjonalnych rozwiązań. Konkurs pokazuje, że design i wysoka jakość wkraczają do kolejnych obszarów codziennego życia – towarzyszą nam w pracy, domu, na spacerze, podczas lektury, majsterkowania i zabawy, w podróży, ale i w chorobie, czy rehabilitacji. Zaś wszystkie te projekty rodzą się na Śląsku i służą mieszkańcom regionu.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA