• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 maj 2017 15:09

Świat Łazienek i Kuchni (3/2017) - nowy numer już w sprzedaży

Nowy numer Świata Łazienek i Kuchni właśnie ukazał się na rynku.

Najnowszy numer Świata Łazienek i Kuchni (3/2017) już w sprzedaży. Oddajemy go z całkiem nową szatą graficzną części trendowej: pełną pomysłów, inspiracji i kolorów.

Jako temat numer postawiliśmy sobie próbę odpowiedzi na pytanie: Jak swoje kuchnie i łazienki urządzają Polacy? Zajrzeliśmy do reprezentatywnych wnętrz urządzonych przez rodzimych architektów, przyjrzeliśmy się dostępnej na rynku ofercie mebli kuchennych i łazienkowych, sprzętów AGD oraz pozostałych elementów wyposażania obu tych przestrzeni.

Zapytaliśmy też zaprzyjaźnionych projektantów wnętrz o gusta i preferencje ich klientów. Wniosek jest jeden. Polacy coraz odważniej urządzają swoje kuchnie i łazienki. Odchodzą zarówno od tradycyjnych płytek ceramicznych, jak również klasycznych beżów i brązów. Śmiało sięgają zarówno po alternatywne materiały wykończeniowe, jak i modne kolory – loftowe szarości, minimalistyczną biel oraz ciepłe wybarwienia drewna.

Pisząc o upodobaniach Polaków nie mogliśmy zapomnieć o kuchni z wyspą oraz łazience z wanną. Podpowiadamy jak urządzić obie przestrzenie, by były modne i funkcjonalne.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH