Świat łazienek i kuchni 5/2017
Świat łazienek i kuchni 5/2017
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 wrz 2017 15:12

Świat Łazienek i Kuchni (5/2017) - nowy numer już w sprzedaży

Nowy numer Świata Łazienek i Kuchni właśnie ukazał się na rynku.

Nowy, jesienny numer Świata Łazienek i Kuchni (5/2017) już w sprzedaży. Zdominowały go kolory tej jednej z piękniejszych pór roku. Mieniące się złotem  żółcienie i pomarańcze, ognista czerwień, butelkowa zieleń i głęboki granat wyznaczają wnętrzarskie trendy w tym sezonie. Dzięki nim będzie ciepło i przytulnie.

Temperaturę w górę podniosą nie tylko dekoracyjne grzejniki, ale też naturalne materiały oraz struktury imitujące drewno, kamień, a nawet tkaniny. Podpowiadamy w jakich aranżacjach sprawdzą się najlepiej.

Ponieważ jesień to także czas robienia zapasów oraz porządków na zimę, przygotowaliśmy także również dodatek specjalny „Urządzamy spiżarnię i pralnię”. Odnajdziecie w nim wiele praktycznych porad oraz wskazówek jak zaplanować oba pomieszczenia. Podpowiadamy jak wybrać odpowiednie meble oraz ich wyposażenie, chłodziarko-zamrażarki, pralki i suszarki, a nawet akcesoria ułatwiające codzienne prace domowe.

Jesienna aura sprzyja także byciu razem. Kuchnia i jadalnia to pomieszczenia, gdzie często toczy się życie rodzinne. To tu wspólnie gotujemy, odrabiamy lekcje z dziećmi czy odpoczywamy przy popołudniowej kawie. Warto więc zadbać o ich przytulną aranżację. Nie zapominajmy też o łazience – komfort i bezpieczeństwo to wyznaczniki kreacji rodzinnej przestrzeni.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH