Podczas tegorocznej edycji targów swoją ofertę zaprezentuje kilkudziesięciu wystawców, poszukujący nowego mieszkania będą więc mieli z czego wybierać. Fot. Targi Mieszkań i Domów.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Podczas tegorocznej edycji targów swoją ofertę zaprezentuje kilkudziesięciu wystawców, poszukujący nowego mieszkania będą więc mieli z czego wybierać. Fot. Targi Mieszkań i Domów.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
08 wrz 2015 10:49

Targi Mieszkań i Domów już 12 września w Warszawie

Dwudniowe targi odbędą się w hali EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Start – godzina 10:00.

Nowy Adres inauguruje jesienną edycję Targów Mieszkań i Domów. Już 12 i 13 września w hali EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 rozpocznie się Warszawska Jesień Mieszkaniowa. Swoją ofertę zaprezentuje kilkudziesięciu wystawców, poszukujący nowego mieszkania będą więc mieli z czego wybierać. Najnowsze oferty przedstawią między innymi: Atal, 19 Dzielnica, J.W. Construction i Dolcan. Specjalną Strefę Wnętrz przygotowuje Leroy Merlin. Istotną grupę wystawców stanowić będą eksperci finansowi – banki i doradcy kredytowi – oraz agencje nieruchomości i architekci wnętrz.

W przypadku tej edycji organizatorzy postanowili poszerzyć edukacyjną funkcję targów. Po wakacyjnej przerwie rynek nieruchomości wyraźnie się rozkręca. Planowane zmiany w ustawodawstwie, kolejne obostrzenia w polityce kredytów hipotecznych – cała ta kumulacja zmiennych powoduje, że człowiek zainteresowany zakupem mieszkania ma wrażenie zagubienia – mówi dyrektor zarządzający Nowego Adresu Andrzej Łuczyszyn.

Odpowiadając na sygnały osób odwiedzających nasze targi, postanowiliśmy pomóc im w uporządkowaniu informacji o kredytach, umowach, aktach notarialnych. W tym sezonie zapraszamy do dwóch sal seminaryjnych: Strefy Najmu i Zakupu oraz Strefy Finansowej. Tam eksperci: finansiści, prawnicy, rzeczoznawcy, doradcy rynku mieszkaniowego będą w przystępny sposób przeprowadzać przez cały proces pozyskiwania kredytu hipotecznego, zakupu mieszkania, podpisywania umowy. Trzecią przestrzeń prelekcji zarezerwowaliśmy dla miast aglomeracji warszawskiej. Tu burmistrzowie i przedstawiciele urzędów Grodziska Mazowieckiego, Radzymina, Wołomina i Mińska Mazowieckiego będą opowiadać o zaletach mieszkania z dala od zgiełku centrum Warszawy.

Przygoda z targami Nowego Adresu nie kończy się na hali EXPO XXI. Organizatorzy zapraszają na Dni Otwarte organizowane przez wystawców. Ich pełną listę można znaleźć w targowym przewodniku oraz na stronie internetowej.
 
Wszystkie informacje o czekających na targach atrakcjach, w tym harmonogram seminariów, opublikowane są na stronie: www.mieszkaniowi.pl. Tam też można w specjalnej cenie kupić dwudniowy bilet wstępu na targi.
 
Więcej informacji na: www.mieszkaniowi.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH